Siatka jutowa

Brak wyników wyszukiwania

Spróbuj ponownie

Materiał jutowy – do czego może się przydać?

Płótno jutowe wzięło swoją nazwę od juty, czyli roślinnych włókien z indyjskiego drzewa określanego po łacinie Corchorus, z którego jest wytwarzane. Zastosowań tkaniny jutowej jest tak wiele, jak pomysłów na jej wykorzystanie – począwszy od budownictwa, po ogrodnictwo, sadownictwo, produkcję worków, torebek, a nawet przemysł motoryzacyjny, na zastosowaniach dekoracyjnych kończąc. To właśnie te ostatnie najczęściej skłaniają do zakupów w naszym sklepie. Jesteśmy producentem tkaniny jutowej, ale oprócz współpracy z hurtowniami i firmami, współpracujemy również z klientami prywatnymi. Realizujemy zamówienia nawet na pojedynczą rolkę płótna jutowego.

Jak wykorzystać jutę do dekoracji? Z pewnością każdemu z nas zdarzyło się widzieć doniczki ozdobione tym materiałem. Z racji swojego eleganckiego charakteru siatka jutowa bywa też stosowana do zapakowania butelki wina na prezent. Materiał jutowy idzie także w ruch co roku w okresie Bożonarodzeniowym i Wielkanocnym. Wszystko przez to, że idealnie nadaje się do przyozdabiania stroików świątecznych. Często można spotkać się też z określeniem siatka jutowa florystyczna, gdyż jest ona podstawowym narzędziem do przygotowywania kompozycji kwiatowych.

Tkanina jutowa – poznaj jej zalety

Jaka jest siatka jutowa?

  • Wytrzymała – choć na pierwszy rzut oka juta do dekoracji wydaje się dość delikatnym materiałem, wcale tak nie jest. Aby uległa przedarciu, potrzeba dużej siły lub użycia ostrego narzędzia. Wykazuje także odporność na rozciąganie, gdyż jest plastyczna.
  • Uniwersalna – mnogość zastosowań tkaniny jutowej sprawia, że nawet jeśli do bieżących potrzeb wykorzystasz jedynie jej niewielki skrawek, może przydać Ci się w najmniej oczekiwanym momencie w przyszłości.
  • Dekoracyjna – walory estetyczne siatki jutowej są bezdyskusyjne. Z jej pomocą stworzysz kompozycje, które zachwycą oko i wysuną na pierwszy plan Twoją kreatywność i zdolności dekoracyjne.
  • Ekologiczna – do produkcji płótna jutowego wykorzystujemy jedynie naturalne surowce, a zatem materiał ten nie czyni szkód dla środowiska. Jego całkowity rozkład trwa około dwóch miesięcy.
  • Niedroga – staramy się zapewnić konkurencyjną cenę tkaniny jutowej, a klientów robiących większe zakupy wynagrodzić dodatkowym rabatem. Zyskaj nawet kilkaset złotych na zamówieniach hurtowych.

Płótno jutowe w ofercie Kartony.eu

W naszej ofercie znajdziesz różne rodzaje juty do dekoracji, co pozwoli Ci dobrać produkt idealnie pasujący do realizacji Twojego pomysłu. Oferujemy w sprzedaży zarówno siatkę jutową grubą, jak i modele o rzadszych splotach. Siatka jutowa sprzedawana jest w rolkach o szerokości 48 cm i długości 5 y. Jeśli dana liczba rolek dostępna jest w naszym magazynie, wysyłamy je błyskawicznie. Zwykle towar dociera do Klienta już na 2-3 dzień po złożeniu zamówienia.

Aby sprawdzić, czy upatrzone płótno jutowe jest u nas dostępne, odwiedź stronę produktu i sprawdź stany magazynowe podane w tabeli. Jeśli aktualnie nie mamy tylu sztuk tkaniny jutowej, ilu potrzebujesz, napisz do nas lub zostaw swój adres e-mail w odpowiednim miejscu na podstronie z produktem, abyśmy mogli przysłać Ci powiadomienie, gdy stany magazynowe zostaną uzupełnione. Jesteśmy do Twojej dyspozycji również w przypadku wszelkich innych pytań dotyczących oferty materiału jutowego.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie