Aktywne filtry

EkoLoki – wysokowydajne wypełniacze do paczek

Nawet w najlepiej dobranym kartonie może pozostawać wolna przestrzeń, która będzie powodem niepożądanego przemieszczania się zawartości wewnątrz opakowania. Środkiem zaradczym w takich sytuacjach są wypełniacze do paczek. Występują one w wielu rodzajach, ale jednym z ciekawszych i - co ważniejsze – ekologicznych, są EkoLoki. To paski o szerokości około 3 milimetrów, stworzone z papieru typu Kraft o gramaturze rzędu 60 g/m2. W naszym sklepie sprzedawane są na kilogramy.

Ekologiczne wypełniacze paczek typu EkoLoki mają także właściwości amortyzacyjne. Oznacza to, że pochłaniają wstrząsy powstające podczas transportu, co szczególnie ważne jest w przypadku delikatnych przedmiotów. EkoLoki umieszczone wewnątrz pudełka chronią także zawartość przed zgniataniem czy uszkodzeniami powierzchni, do jakich może dojść na skutek wzajemnego stykania się przedmiotów. Choć tego typu wypełniacz do pudełek stosowany jest głównie przy przygotowywaniu przesyłek, nic nie stoi na przeszkodzie, aby użyć go również przy pakowaniu prezentów.

Wypełniacze do pudełek – zalety EkoLoków

Jakie są zalety wypełniaczy do paczek typu EkoLoki?

  • Wytrzymałe – EkoLoki wykonane są z wysokojakościowego papieru kraftowego, który charakteryzuje się dobrą trwałością i odpornością na uszkodzenia. Tego typu ekologiczne wypełniacze paczek mogę być używane nawet wielokrotnie.
  • Estetyczne – EkoLoki cechują się dość ciekawym, dekoracyjnym wyglądem. Cieniutkie, lekko sztywne paski o połyskującym, jasnobrązowym kolorze dobrze sprawdzają się nawet w roli wypełniaczy do pudełek prezentowych.
  • Wydajne - jeden kilogram EkoLoków wystarcza na uzupełnienie aż 150 litrów wolnej przestrzeni, a zatem wystarczy do wypełnienia nie jednej paczki. Dla porównania, wełna drzewna po rozłożeniu ma połowę mniejszą objętość.
  • Ekologiczne – wypełniacze do paczek EkoLoki są doskonałą alternatywą dla popularnych, lecz szkodliwych dla środowiska wypełniaczy plastikowych. Ich ekologicznych charakter docenia coraz więcej osób, zwłaszcza firm.
  • Lekkie – to ważne, aby wypełniacz do pudełek nie narażał nas na dodatkowe koszty związane z większym ciężarem paczki. EkoLoki są lekkie – zwiększają wagę paczki przeciętnie jedynie o kilkanaście – kilkadziesiąt gram.
  • Bezpyłowe – osoby na co dzień używające wypełniaczy do paczek nie powinny być narażone na problemy zdrowotne z powodu wdychanych pyłów. EkoLoki są zupełnie bezpyłowe, a zatem bezpieczne dla zdrowia.

Ekologiczne wypełniacze do paczek

Wypełniacze do paczek w postaci EkoLoków szczególnie polecane są firmom prowadzącym sprzedaż wysyłkową swoich produktów. W dzisiejszych czasach coraz większego znaczenia nabiera troska o środowisko, a firmy odpowiedzialne ekologicznie zyskują większą sympatię klientów. Jeśli chcemy więc zadbać o pozytywny wizerunek firmy, a przy okazji o naszą planetę, wypełniacze do pudełek w formie EkoLoków zdecydowanie są tym, na co warto postawić. To wypełniacze w 100% zdolne do recyklingu i bardzo szybko ulegające biodegradacji.

Kup w Kartony.eu minimum 5 kg EkoLoków i zaoszczędź pieniądze! Rabaty ilościowe dla klientów hurtowych mogą obniżyć cenę całego zamówienia nawet o kilkaset złotych. Chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat naszej oferty ekologicznych wypełniaczy paczek? Czekamy na Twoją wiadomość e-mailową lub telefon.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

- wypełniacz papierowy kraft ekoloki 1kg

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie