Wypełniacze piankowe

Brak wyników wyszukiwania

Spróbuj ponownie

Pianka do pakowania paczek

Pianka do paczek to wypełniacz, którym powinien zainteresować się każdy, komu zależy na wyjątkowo solidnym zabezpieczeniu przedmiotów powierzanych firmom kurierskim. Jeżeli chcesz, aby kłopotliwe sytuacje związane z reklamacjami spotykały Cię jak najrzadziej, z wypełniaczem piankowym masz duże szanse, aby je ograniczyć. Materiał ten, dzięki swojej sprężystości, doskonale radzi sobie ze skuteczną ochroną przedmiotów podczas różnych sytuacji, które mogą narażać je na uszkodzenia.

Kiedy pianka do zabezpieczania paczek będzie idealnym wyborem? Przede wszystkim wtedy, gdy przesyłamy sprzęt AGD, RTV, akcesoria komputerowe, smartfony, tablety, elementy szklane, ceramiczne, lampy, obrazy, kinkiety, ale tak naprawdę lista przedmiotów czy branż, w których może przydać się wypełniacz piankowy, jest nieograniczona. Różne są też sposoby użycia pianki do pakowania paczek. Jeśli tylko wielkość kartonu na to pozwala, można owinąć nią cały przedmiot lub upchać ją jedynie w miejscach, gdzie pozostaje wolna przestrzeń.

Zalety pianki do zabezpieczania paczek

Pianka do pakowania paczek ma liczne plusy, które decydują o tym, że jest chętnie wybierana:

  • Dobrze amortyzuje – wypełniacz piankowy, z racji swojej miękkiej i elastycznej struktury, jest jednym z tych, które najlepiej pochłaniają drgania podczas transportu i zapobiegają uszkodzeniom nawet przy upadku paczki z wysokości.
  • Trwała – jeśli paczka zostanie upuszczona, wypełniacz piankowy nie zniszczy się, tak jak bywa to w przypadku poduszek powietrznych czy folii bąbelkowej. Zaletą jest również to, że nie ugniata się na stałe pod wpływem ciężaru, lecz wraca do swojej pierwotnej objętości, dzięki czemu może być używany nawet wielokrotnie.
  • Sprężysta – pianka do paczek jest miękka i sprężysta, dzięki czemu zmieścisz ją nawet w wąską lukę w kartonie i będziesz miał pewność, że dobrze dopasuje się względem kształtu pakowanego produktu. Samo pakowanie jest dzięki temu szybkie i wygodne.
  • Wydajna – szacunkowo, 15 kg pianki do paczek po rozprężeniu wystarczy na wypełnienie objętości około 600 litrów. Wypełniacz piankowy będzie zatem bardzo odpowiedni dla osób, które wysyłają paczki masowo.
  • Lekka – pianka do zabezpieczania paczek waży niewiele, a zatem używając jej do swoich przesyłek, nie narazisz się na koszty. W większości przypadku wystarczy użycie dosłownie skrawka maty lub kratki, aby przesyłka miała zapewnioną dobrą amortyzację.
  • Przystępna cenowo – pianka do pakowania paczek jest stosunkowo niedrogim materiałem, a dzięki naszym rabatom ilościowym możesz sprawić, że będzie jeszcze tańsza. To gratka zwłaszcza dla Klientów, którzy nabywają ją do działalności biznesowej.

Pianka do paczek w Kartony.eu

W Kartony.eu czeka na Ciebie wypełniacz piankowy w dwóch rodzajach. Pianka do paczek typu mata to dobry wybór, gdy potrzebujesz naprawdę solidnej ochrony przesyłanych przedmiotów, na całej ich powierzchni. Z kolei pianka do zabezpieczania paczek typu kratka jest lżejsza, ale za to chroni powierzchnię przedmiotu tylko częściowo, co jednak w wielu przypadkach będzie całkowicie wystarczające. Obydwa rodzaje pianki do paczek możesz dowolnie dzielić na mniejsze części. Do przecięcia wystarczą zwykłe nożyczki biurowe lub nożyk.

Masz pytanie do oferty wypełniaczy piankowych lub chcesz poradzić się, czy lepiej wybrać inny wypełniacz? Napisz do nas lub dzwoń.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie