Aktywne filtry

Pudełko na bombkę i nie tylko

Niewielkie pudełka kartonowe typu karton 100x100 mm często wykorzystywane są jako pudełko na bombkę czy pudełko na kubek, ale tak naprawdę możliwości ich użycia są nieograniczone. Świetnie sprawdzają się przy wysyłce niewielkich, delikatnych przedmiotów, np. elektroniki czy kosmetyków. Sztywne ścianki kartonu nie tylko zapewnią zawartości przesyłki dobrą ochronę, ale i sama przesyłka będzie prezentowała się zdecydowanie bardziej elegancko, niż w postaci kopertowej.

Małe pudełko kartonowe może też posłużyć jako pudełko wysyłkowe dla przedmiotów zapakowanych w mniejszych kartonach, np. w kartonie 50x50x30 mm albo kartonie 70x50 mm. Wolną przestrzeń wystarczy wypełnić materiałami, które zapewnią zawartości stabilizację i ochronę. W taki sposób wysyła się na przykład biżuterię czy inne drobiazgi. Umieszczenie ich w większym kartonie zapobiega zagubieniu czy zniszczeniu przesyłki, a także zapewnia miejsce na umieszczenie danych adresowych.

Małe pudełka kartonowe – zalety naszej oferty

Dlaczego zamówienie na kartony 100 mm warto złożyć właśnie u nas?

  • Dobra jakość – oferujemy sztywne i odporne na zgniatanie pudełka na kubki czy inne drobne przedmioty. Nie ryzykuj, że wysyłany przedmiot ulegnie uszkodzeniu lub zniszczeniu w drodze do klienta.
  • Łatwe zamykanie – wszystkie pudełka kartonowe małe, dostępne w naszej ofercie, to pudełka typu fasonowego. Do ich zamknięcia nie potrzebujesz taśmy, choć warto jej użyć, jeśli karton ma pełnić rolę wysyłkowego.
  • Nadruk – możesz wybierać spośród kartonów 100x100 z gotowym nadrukiem lub zaprojektować własny i złożyć nam dyspozycję jego wykonania. Stosujemy metody pozwalające na uzyskanie wysokiej jakości nadruków.
  • Szybka realizacja – przygotowanie i dostarczenie zamówienia zwykle zajmuje nam 2-3 dni robocze. W przypadku zamówień na pudełka kartonowe małe z własnym nadrukiem czas realizacji może być nieco dłuższy.
  • Kompleksowo – poszukujesz pudełka na bombkę i materiałów, które umieszczone wewnątrz kartonu zapewnią jej amortyzację? Sprawdź naszą ofertę i stwórz zamówienie na wszystkie niezbędne akcesoria.
  • Dostawamałe pudełka kartonowe, które zamówisz, dotrą wprost do Twojego magazynu lub domu. Nasz kurier dostarczy je niezależnie od tego, w której części Polski mieszkasz i ile sztuk zamówisz.

Pudełko na kubek z nadrukiem

Małe pudełka kartonowe z nadrukiem to oferta kierowana głównie do firm. Prowadzisz sprzedaż wysyłkową i chcesz dobrze wypaść w oczach klientów? Firmowe logo na pudełko będzie podkreśleniem profesjonalizmu firmy, a jednocześnie świetną reklamą. Nadruk przyda się także wtedy, gdy przedmiot umieszczony w małym pudełku kartonowym ma być firmowym gadżetem, który podarujesz klientowi albo partnerowi biznesowemu. Z kolei w przypadku pudełka na bombkę, wręcz wskazane jest, aby umieścić na nim świąteczny motyw, który będzie budził radość jeszcze przed rozpakowaniem zawartości.

Zależy Ci na dobrej cenie? Zamów minimum 20 sztuk kartonów o danym rozmiarze, aby otrzymać zniżkę. Polecamy zapoznanie się z tabelą umieszczoną przy każdym z produktów, która informuje ile sztuk trzeba zamówić, aby rabat był jeszcze większy. Jednocześnie przypominamy, że sprzedaż kartonów 100x100 lub mniejszych prowadzimy już od 1 sztuki, dlatego do zakupów zapraszamy również klientów indywidualnych. W razie pytań i wątpliwości pozostajemy do dyspozycji.

rozwiń więcej >