Kartony do 550mm

Brak wyników wyszukiwania

Spróbuj ponownie

Karton na laptopa

Wysyłka cennych sprzętów elektronicznych od zawsze stanowiła wyzwanie. Skuteczne zabezpieczenie ich przed wstrząsami i uszkodzeniami jest jednak możliwe przy wykorzystaniu solidnych kartonów. Na laptopa można wybrać np. karton fasonowy o długości 550 mm lub mniejszej, w który z powodzeniem spakujemy nie tylko samego laptopa, ale i dodatki sprzętowe, takie jak zasilacz czy myszka. Pozostały naddatek miejsca w kartonie na laptopaprzyda się jeszcze na zabezpieczenie go wypełniaczami, np. poduszkami powietrznymi.

Wysyłka sprzętu do serwisu albo przeprowadzka może generować też potrzebę zakupu kartonu na komputer stacjonarny. Tak duży sprzęt najlepiej zapakować w karton 550 mm lub większy, złożony z 5 warstw tektury falistej. Karton na komputer może przydać się później do uporządkowania rzeczy na strychu czy w spiżarce. W naszej ofercie udostępniamy także pudełka z wyciętymi otworami na uchwyt, które idealnie sprawdzą się w przypadku potrzeby częstego przenoszenia.

Karton na komputer i nie tylko – zalety

Dlaczego kartony 550 mm lub o mniejszej długości warto nabyć u nas?

  • Solidność wykonania – wysokojakościowe tekturowe kartony 550 mm to gwarancja braku niemiłych niespodzianek w postaci rozerwania czy zgniecenia kartonu, a tym samym uszkodzenia znajdujących się w nim przedmiotów.
  • Szeroki wybórkartony 550 mm zgromadzone w tej kategorii mają różne szerokości i wysokości. Bardziej płaskie modele mogą służyć np. jako karton na laptopa, a inne jako karton na wyższe urządzenia czy tekstylia.
  • Możliwość tworzenia nadruków – z myślą o potrzebach branży e-commerce tworzymy kartony 550 mm na zamówienie, czyli z określonym przez Klienta nadrukiem. Przeważnie jest nim logo i dane kontaktowe firmy.
  • Inne akcesoria – nabywcy kartonów 550 mm przeważnie są zainteresowani nabyciem dodatkowych artykułów do pakowania. Oferujemy skropaki, poduszki powietrzne, pianki, taśmy do pakowania, folie bąbelkowe i inne przydatne akcesoria.
  • Dostawa – czuwamy nad jakością kartonów 550 mm od produkcji aż po samą dostawę. Możesz być pewien, że otrzymasz je błyskawicznie i w idealnym stanie, gdyż dostarczamy je sami, bez wsparcia zewnętrznych firm.
  • Zniżki – potrzebujesz większej ilości kartonów na laptopy albo innych pudełek o długości do 550 mm? Dobrze się składa, bo w Kartony.eu na klientów hurtowych czekają zniżki. Kliknij w wybrany karton i sprawdź szczegóły.

Karton na kieliszki

Solidne kartony 550 mm długości często służą też do wysyłki lub przeniesienia szklanej zastawy stołowej podczas zmiany miejsca zamieszkania. Kieliszki, talerze, ceramika, kubki, porcelana – te i wiele innych delikatnych elementów możemy bezpiecznie przetransportować w 5-warstwowym kartonie na kieliszki. Polecamy jego zakup nie tylko osobom prywatnym, ale również firmom przeprowadzkowym i podmiotom prowadzącym sprzedaż wysyłkową. Poszczególne elementy umieszczone w kartonie na kieliszki można oddzielić od siebie przy użyciu równie ekologicznych materiałów, np. dostępnej u nas tektury w rolce.

Wśród kartonów 550 mm nie ma modelu, który potrzebujesz? Zajrzyj do innych kategorii wymiarowych lub skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc w dobraniu pudełka. Do kontaktu zapraszamy również Klientów planujących zamówienie pudełek z nadrukiem – przedstawimy indywidualną wycenę zależną od specyfiki projektu.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie