Aktywne filtry

Karton o wymiarach 650x650x250 i inne

Kartony o wymiarach 650x650 i innych o długości do 650 mm dedykujemy zarówno osobom prywatnym, jak i magazynom oraz podmiotom z branży e-commerce. Dla pierwszej grupy Klientów mogą być użyteczne np. podczas przeprowadzki albo chęci pogrupowania zapasów żywności w spiżarce. Z kolei klienci biznesowi cenią nasze kartony o wymiarach 650x650x250 i inne głównie za ich ponadprzeciętną wytrzymałość. Jest ona kluczowa z punktu widzenia specyfiki pracy na magazynie i skutecznej ochrony towaru wysyłanego kurierem.

Dużym atutem prezentowanych pudełek jest wzmocnione dno. Dzięki niemu praktycznie wyeliminowane jest ryzyko, że podczas przenoszenia kartonu o wymiarach 650x650x250 lub podobnego dojdzie do pęknięcia dna i rozsypania się zawartości, nawet jeśli będzie miała ona duży ciężar. Tak solidny karton o wymiarach 650x650 wykorzystywany w celach wysyłkowych z powodzeniem przebędzie nawet podróż do klienta zagranicznego.

Karton klapowy 650x650 – atuty przykładowego produktu

Mimo niemałej konkurencji, oferowane przez nas kartony klapowe 650x650 i inne cieszą się dużym zainteresowaniem nabywców. Wszystko przez to, że dbamy zarówno o jakość produktów, jak i samej obsługi.

  • Dla wymagającychkarton o wymiarach 650x650x250 ma posłużyć do wysyłki kosztownych, ciężkich urządzeń albo do przeniesienia rzeczy o wadze nawet do 50 kg? Nasze produkty rewelacyjnie radzą sobie z takimi wyzwaniami. Zainwestuj w jakościowe pudełka, aby uniknąć wielu problemów.
  • Wszystko pod ręką – w tej kategorii udostępniamy duży wybór kartonów 650, ale to tylko niewielki skrawek naszej oferty. Zobacz resztę oferowanych w sprzedaży akcesoriów, takich jak pianki, taśmy czy przekładki tekturowe, aby wszelkie przydatne artykuły ująć w ramach jednego zamówienia.
  • Kompleksowa obsługa – nasze zadanie nie kończy się na samym wyprodukowaniu zamówionych przez Klienta kartonów klapowych 650x650 czy innych. Zapewniamy również ich dostawę własnym środkiem transportu, a wielokrotnie, na życzenie Klienta, tworzymy kartony z nadrukiem.
  • Błyskawiczne składaniekarton klapowy 650x650 i wszystkie kartony tego rodzaju dostarczane są przez nas w formie arkuszy do samodzielnego złożenia, dzięki czemu nawet w przypadku niewielkich pomieszczeń magazynowych przechowywanie dużego zapasu nie będzie problemem.
  • Konkurencyjna oferta – w porównaniu z innymi producentami pudełek, oferujemy wyjątkowo duże rabaty ilościowe. Karton o wymiarach 650x650  może być tańszy nawet o 40%, jeżeli jednorazowo zakupisz wiele sztuk tego modelu. Kliknij interesujący Cię model i poznaj dokładniejsze informacje.

Karton 650 z nadrukiem

Karton o wymiarach 650x650x250 czy wszelki inny karton z tej kategorii ma dość dużą powierzchnię całkowitą ścianek, którą możemy wypełnić nadrukiem. Nie zawsze musi to być nadruk w postaci tekstu – równie dobrze można postawić na grafikę w postaci logo czy motywów świątecznych. Nawet na kartonach 650, które mają formę tub, nadruk będzie prezentował się ciekawie i – co najważniejsze – będzie angażował wzrok odbiorców, a zdobycie ich uwagi to pierwszy krok do skutecznej reklamy.

W kategorii z kartonami 650 nie znalazłeś satysfakcjonującego modelu? Nawiąż z nami kontakt telefoniczny lub e-mailowy, abyśmy mogli Ci pomóc lub poszukaj idealnego pudełka w pozostałych kategoriach.


Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:
- karton fasonowy inpost 630x370x70 mm (gab. a) / 10 sztuk
- karton inpost 630x370x180mm (gab.b) / 10 sztuk
- karton inpost 630x370x410mm gab.c / 10 sztuk

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie