Aktywne filtry

Mocne kartony

Tym, co najbardziej liczy się w przypadku tak dużych pudełek, jakimi są kartony o wymiarach 700 x 700 lub zbliżonych, jest wytrzymałość. Produkty prezentowane w tej kategorii, zwłaszcza te złożone z 5 warstw falistej tektury, to kartony do zadań specjalnych. Pod względem solidności wykonania mogą śmiało konkurować z wieloma modelami dostępnymi na rynku. Wiele jest też okazji, przy których tak mocne kartony znajdują zastosowanie.

Mocne kartony są produktami poszukiwanymi przede wszystkim przez przedsiębiorstwa logistyczne i sklepy, które w swoim asortymencie mają duże i niejednokrotnie ciężkie produkty. Przedsiębiorstwa handlujące oponami samochodowymi i felgami to zdecydowanie jedna z największych grup Klientów, którzy zainteresowani są naszymi kartonami 700 mm, ale nie brakuje także firm przeprowadzkowych i osób prywatnych, dla których tak mocne kartony są przydatne przy różnych okazjach.

Karton o wymiarach 700 x 700 i inne w ofercie Kartony.eu

Zdajemy sobie sprawę, że Klienci stojący przed wyborem kartonu 700 mm zwykle porównują oferty wielu producentów. Aby ułatwić zadanie, przestawiamy najważniejsze silne strony naszej oferty.

  • Mocne kartony – ciężkie, wielkogabarytowe przedmioty potrzebują solidnych opakowań wysyłkowych. Nasze 5-warstwowe kartony o wymiarach 700 x 700 lub zbliżonych to kartony odpowiednie do najbardziej wymagających zadań.
  • Różnorodne artykuły – prawdopodobieństwo tego, że „na styk” dopasujesz karton względem wymiarów przedmiotu, jest bardzo małe. Zwykle, aby wypełnić luz w środku, potrzebne są różnego rodzaju materiały, które również mamy w sprzedaży.
  • Nadruk na życzenie – wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów biznesowych, oferujemy możliwość złożenia zamówienia na kartony 700 mm z nadrukiem. Zlecenia tego typu w całości realizujemy sami, przy użyciu profesjonalnych maszyn.
  • Ułatwione przechowywaniekartony o wymiarach 700 x 700 lub innych dostarczamy w postaci arkuszy tektury. Nie potrzeba specjalistycznej wiedzy, narzędzi ani wiele czasu, aby w momencie zapotrzebowania złożyć je do postaci pudełek.
  • System zniżek – rabaty na duże zamówienia są wyrazem wdzięczności za zaufanie i wybór właśnie naszych kartonów 700 mm. Zrób większy zapas i zapłać mniej – nawet o 40%.
  • Dostawa – wszyscy Klienci krajowi mają zapewnioną dostawę zamówienia. Realizujemy ją sami, przez co nie ma szans, by kartony 700 mm dotarły spóźnione czy uszkodzone.

Karton 700 mm z nadrukiem

Karton o wymiarach 700 x 700 lub innych, ale o długości do 700 mm, to jedno z większych pudełek, na którym nadruk będzie łatwo zauważalny. Oprócz funkcji reklamowej, może on pełnić rolę praktyczną – na przykład wtedy, gdy będzie informował o rozmiarze produktu znajdującego się w środku albo gdy będzie zastępował etykietę kurierską „uwaga szkło”. Jesteśmy przygotowani na wykonanie każdego rodzaju nadruku, w tym nadruku kolorowego. Pozostawiamy Klientom pełną dowolność jeśli chodzi o pomysł, umiejscowienie nadruku czy jego wielkość. Zamówienie kartonu 700 mm z nadrukiem na sens w przypadku każdej firmy, nawet tej, która nie prowadzi działalności handlowej, ale świadczy np. usługi związane z przeprowadzką.

Zainteresowała Cię nasza oferta mocnych kartonów, ale masz problem z dobraniem właściwego modelu? Chętnie porozmawiamy i spróbujemy znaleźć idealne rozwiązanie dla Twoich potrzeb.


Sprawdź polecany przez nas produkt z tej kategorii:
- karton 680x680x480/530/580mm 5w z regulacją wys.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie