Kartony do 750mm

Brak wyników wyszukiwania

Spróbuj ponownie

Duży karton na prezent lub do wysyłki

Kartony 750 mm to kartony, których długość wynosi dokładnie tyle lub mniej. Mogę mieć one postać tekturowych tub lub kartonów klapowych. Pierwsze doskonale sprawdzą się przy potrzebie spakowania rysunków, tapet czy kalendarzy, z kolei zastosowanie drugich jest wręcz nieograniczone. Klapowe pudełko o tych wymiarach może posłużyć np. jako karton na obraz. Jak zapewnić dziełom sztuki jak najlepsze warunki do przewozu lub do przechowywania, warto wybrać model złożony z 5 warstw tektury. To skuteczna ochrona przed uszkodzeniami, zakurzeniem czy zawilgoceniem.

Pudełka oferowane w ramach tej kategorii nie muszą być jednak wykorzystywane jedynie do przechowywania i wysyłki – dobrze spiszą się też w roli dużego kartonu na prezent. Aby zadbać o estetykę podarunku, ścianki pudełka wystarczy obkleić ozdobnym papierem. Jeżeli zaś duży karton na prezent ma być podarunkiem firmowym, koniecznie musi znaleźć się na nim firmowe logo. W Kartony.eu wykonujemy profesjonalne nadruki.

Karton na obraz i nie tylko – zalety kartonów 750 mm

Uniwersalne kartony 750 mm warto kupować w Kartony.eu z kilku powodów:

  • Najwyższa jakość – solidne ścianki kartonów 750 mm, stworzone z 5-ciu warstw wysokogramaturowej tektury mogą być gwarantem tego, że towar umieszczony w opakowaniu zdoła dotrzeć do klienta końcowego w nienaruszonym stanie.
  • Wiele modeli – poszukujesz płaskiego kartonu na obraz, a może bardziej sześciennego kartonu na suknię ślubną? U nas znajdziesz pudełko na każdą okazję. Przejrzyj ofertę lub zapytaj o najlepszy karton dla swojego produktu.
  • Szeroki katalog produktów – szykujesz duży karton na prezent, ale nie masz papieru ozdobnego? A może potrzebujesz typowego zestawu wysyłkowego, w skład którego wchodzi taśma pakowa i wypełniacze? W Kartony.eu znajdziesz wszystko.
  • Nadruki – w ofercie Kartony.eu można uzyskać kartony 750 mm z profesjonalnie wykonanymi nadrukami. Nie ma żadnych ograniczeń projektowych – każdy projekt realizujemy zgodnie z zamówieniem Klienta.
  • Dostawa – zadbamy o bezpieczne i szybkie dostarczenie kartonów 750 mm do miejsca wskazanego przez zamawiającego. Każda dostawa dokonywana jest naszym transportem, co sprawia, że produkty te nie są narażone na uszkodzenie.
  • Rabaty – cena kartonów 750 mm może być jeszcze atrakcyjniejsza! Złóż zamówienie na większą liczbę pudełek danego modelu i ciesz się nawet 30% rabatem. Warto na bieżąco obserwować ofertę, gdyż organizujemy też czasowe promocje na wybrane modele.

Karton na suknię ślubną

Klienci nabywający u nas kartony 750 mm długości lub mniejsze często robią to z zamiarem wykorzystania ich przy przesyłce sukni ślubnej. Karton na tego typu zawartość musi być odpowiednio duży i mocny, dlatego nasze produkty idealnie sprawdzają się w tym celu. Co ważne, prowadzimy sprzedaż detaliczną, dlatego każdy, kto jednorazowo potrzebuje pudełka na wysłanie tego typu sukni używanej w ramach sprzedaży, może skorzystać z naszej oferty. Posiadamy także taśmy pakowe, dzięki którym możliwe będzie solidne zaklejenie klap pudełka.

Karton 750 mm nie jest jednak tym, którego poszukujesz? Odwiedź nasze pozostałe kategorie produktowe i dobierz odpowiedni produkt. W razie potrzeby służymy pomocą – możesz skontaktować się z nami telefonując lub pisząc wiadomość na dane kontaktowe podane w zakładce „Kontakt”.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie