Kartony do 850mm

Brak wyników wyszukiwania

Spróbuj ponownie

Gdzie kupić duży karton – szybko i wygodnie

Prowadzenie sklepu internetowego albo stacjonarnego z opcją wysyłki wielkogabarytowych przedmiotów nie obędzie się bez solidnych, dużych kartonów do wysyłki. Możesz nabyć je u nas. Od lat zaopatrujemy przedsiębiorców w tego typu kartony i inne akcesoria. Wiemy z jak wieloma obowiązkami wiąże się prowadzenie działalności, dlatego kwestię dotyczącą tego skąd wziąć duży karton w całości bierzemy na siebie – począwszy od produkcji, aż po dostawę zamówionych produktów pod sam magazyn Klienta.

Współpracujemy także z klientami indywidualnymi – nawet tymi, którzy zainteresowani są zakupem jedynie 1 sztuki pudełka. Duży karton do wysyłki reklamowanego towaru, do przechowywania rzeczy na strychu, do przeprowadzki, a może do archiwizacji starych książek? Potrzeby są różne, ale kiedy na myśl przychodzi pytanie gdzie kupić duży karton, warto skłonić się ku naszej ofercie z kilku powodów.

Skąd wziąć duży karton? Z Kartony.eu!

Dlaczego nasza oferta jest wartościowa z punktu widzenia Klientów?

  • Mocne kartony – wychodzimy z założenia, że duży karton do wysyłki powinien być solidnym zabezpieczeniem dla przesyłanego towaru, dlatego nasze pudełka tworzymy z najlepszej tektury, która cechuje się dobrą sztywnością i odpornością na wgniecenia.
  • Do różnych potrzeb – płaskie przedmioty, szerokie, a może podłużne? Niezależnie od tego, co chcesz spakować w karton, z bardzo dużym prawdopodobieństwem w naszym sklepie znajdziesz nadający się do tego, duży karton do wysyłki.
  • Wszystko, co przydatne – zastanawiasz się nie tylko nad tym, skąd wziąć duży karton, ale także takie materiały jak taśma samoprzylepna albo wypełniacze do paczki? Przejrzyj naszą ofertę w poszukiwaniu wszystkiego, co jest Ci potrzebne.
  • Znakowanie kartonów – nadruk ułatwi Ci przygotowywanie przesyłek, ochroni przed błędami w kompletacji albo zwyczajnie zapewni Twojej firmie reklamę? W takim razie warto się na niego zdecydować. Na prośbę Klienta wykonujemy dowolne nadruki.
  • Szybka dostawagdzie kupić duży karton? Aby to zrobić, nie musisz nawet wychodzić z domu.Sami realizujemy dostawę w dowolną lokalizację na terenie Polski. Zamówione pudełka mogą pojawić się u Ciebie nawet na drugi dzień roboczy.

Duży karton do wysyłki z nadrukiem

Zastanawiasz się skąd wziąć duży karton, na którym umieszczone będzie logo Twojej firmy albo dane do kontaktu? Dysponujemy urządzeniami, które umożliwiają wykonywanie wysokojakościowych nadruków. To nie tylko sposób na reklamę, ale także wygoda. Przykładowo, jeśli w dużych kartonach do wysyłki umieszczasz towary delikatne i za każdym razem męczysz się z naklejaniem etykiety, która o tym informuje, możesz zamówić nadruk z napisem „uwaga szkło”, który znacznie ułatwi Ci pracę. Z przyjemnością wykonamy dowolny nadruk zgodny z projektem graficznym, który nam wyślesz.

Produkty przedstawione w tej kategorii są za małe i nadal zastanawiasz się gdzie kupić duży karton? Poszukaj odpowiedniego modelu w innych kategoriach z naszej oferty. Posiadamy kartony nawet o długości boku 1,2 metra. Zapraszamy do zakupów i przypominamy, że na Klientów składających duże zamówienia czekają rabaty. O ich wielkości decyduje liczba zamówionych sztuk. Masz pytania lub potrzebę skonsultowania swojego wyboru? Nasi pracownicy chętnie porozmawiają telefonicznie lub e-mailowo.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie