Aktywne filtry

Duży karton – co pomieści?

W tej kategorii znajdziesz duże kartony, które mogą pomieścić w sobie różne rodzaje towarów. Na potrzeby lżejszych przedmiotów, np. ubrań, przygotowaliśmy pudełka złożone z 3 warstw tektury. Z kolei dla wielkogabarytowych, ciężkich przedmiotów odpowiedniejsze będą modele z tektury 5-warstwowej o wyższym wskaźniku gramatury. W razie, gdyby znajdujące się tutaj pudełka kartonowe duże okazały się zbyt małe, zachęcamy do przejrzenia dostępnych w naszym asortymencie większych modeli.

Gdzie przyda się duży karton? Zarówno w domu, jak i w firmie, dlatego naszą ofertę adresujemy do klientów prywatnych i biznesowych. Kartony 900 chętnie nabywane są m.in. przez firmy zajmujące się sprzedażą wysyłkową części samochodowych, ale mogą być przydatne praktycznie w każdym biznesie – jeśli nie dla sprzedawanych produktów, to choćby do archiwizowania dokumentów.

Pudełko kartonowe duże z oferty Kartony.eu - zalety

Poznaj najbardziej cenione przez Klientów zalety naszej oferty:

  • Trwałośćpudełka kartonowe duże powinny stanowić solidną ochronę dla umieszczonej w nich zawartości. Nasze wykazują doskonałą odporność na uderzenia czy duże obciążenie. Składają się nawet z 5 warstw wysokogramaturowej tektury.
  • Wybór rozmiarów – nie zostawiamy Klientów z wąskim wyborem, lecz staramy się zapewnić duże kartony dostosowane do różnych potrzeb. W związku z tym, kartony 900 mm długości występują w różnych konfiguracjach szerokości i wysokości.
  • Bogaty asortyment – nasza oferta nie kończy się na dużych kartonach. W sprzedaży mamy również niezbędne do zaklejenia tego typu pudełek taśmy klejące, a także wypełniacze, które zapobiegają przemieszczaniu zawartości wewnątrz kartonu.
  • Logotyp – lub inny nadruk może znaleźć się na zamówionych kartonach 900. Wystarczy, że dostarczysz nam projekt. W przypadku zamawiania nadruku przygotowujemy indywidualną wycenę, zależną od specyfiki danego projektu.
  • Dostawa – wyręczamy Klientów z konieczności samodzielnego organizowania odbioru pudełek i unikamy ryzyka ich uszkodzenia w dostawie realizowanej przez zewnętrzne firmy. Sami dostarczamy duże kartony pod adres na terenie Polski wskazany przez Klienta.

Karton duży z nadrukiem

Prowadzisz sprzedaż wysyłkową i chcesz, aby pudełka kartonowe duże były opatrzone logotypem firmowym? Na tak dużych ściankach, jakie oferuje karton 900, spokojnie zmieścisz nawet link do firmowej strony internetowej, a także dane kontaktowe. Coraz popularniejszą praktyką staje się nadruk w postaci kodu QR. Wystarczy, że użytkownik zeskanuje go smartfonem, a witryna Twojego sklepu internetowego czy inny landing page otworzy się automatycznie. Nadruk na dużych pudełkach kartonowych jest dobrym pomysłem również ze względu na to, że tego typu pudełka zwykle używane są wielokrotnie, a zatem mogą być trwałym nośnikiem reklamy.

Obawiasz się, że kartony duże zajmą wiele miejsca? Niepotrzebnie – zostaną dostarczone w formie złożonej. Nie ma przeszkód, aby złożyć zamówienie jedynie na 1 sztukę, ale bardziej opłacalne jest zrobienie większego zapasu, gdyż wówczas zaoszczędzisz. Zachęcamy do zapoznania się z tabelą zniżek, która znajduje się na podstronie poszczególnych modeli dużych kartonów. Masz potrzebę uzyskania dodatkowych informacji albo doradzenia się w sprawie wybieranego pudełka? Czekamy na Twój telefon lub e-mail.


Sprawdź polecany przez nas produkt z tej kategorii:
- karton fasonowy 860x80x80mm / 50 sztuk

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie