Kartony do 950mm

Brak wyników wyszukiwania

Spróbuj ponownie

Bardzo duże kartony – kiedy bywają przydatne?

Kartony wielkogabarytowe bywają przydatne zarówno klientom biznesowym, jak i prywatnym, dlatego naszą ofertę kierujemy do obydwu tych grup. Przemieszczanie przedmiotów dużych i ciężkich wymaga odpowiedniego zabezpieczenia, a duże pudełka kartonowe są tym, co jest w stanie je zapewnić. Oczywiście pod warunkiem, że mówimy o kartonach wielkogabarytowych złożonych z kilkuwarstwowej tektury o wysokiej gramaturze, a tylko takie solidne modele znajdziesz w naszej ofercie.

Przeprowadzka, wysyłka towaru o pokaźnych rozmiarach, przechowywanie rzeczy na strychu albo w piwnicy – to najczęstsze sytuacje, w których w ruch idą duże pudełka kartonowe. Mowa tutaj o kartonach o długości do 950 mm, ale jeśli te okażą się niewystarczające, możesz przejść do naszej oferty jeszcze większych modeli, których długość liczy nawet 1,2 metra.

Duże pudełko kartonowe z oferty Kartony.eu

Jako producent i jednocześnie hurtownia dużych pudełek kartonowych, współpracujemy z wieloma odbiorcami w całej Polsce. Co przekonuje do wyboru naszej oferty?

  • Solidna ochrona – stawiamy na jakość. Duże kartony do pakowania powinny być odporne na uszkodzenia, do jakich może dojść w wyniku piętrzenia czy załadunku, dlatego tworzymy je z 3 lub 5-warstwowej tektury o gramaturze nawet 650 g/m2.
  • Różne konfiguracje – dbamy o to, aby nasi Klienci nie mogli narzekać na mały wybór. Kartony wielkogabarytowe, jakie oferujemy, dostępne są w różnych konfiguracjach rozmiarowych, dzięki czemu są odpowiedzią na różnorodne potrzeby i preferencje.
  • Kompleksowe zakupy – wielu klientów w komplecie z bardzo dużymi kartonami zamawia u nas również taśmy klejące, wypełniacze czy inne artykuły, przydatne do przygotowania paczki. Zapraszamy do zapoznania się z naszym katalogiem produktów.
  • Możliwość nadruku – ceny podane w tabelach są cenami za kartony wielkogabarytowe bez nadruku. W zależności od rozmiarów, kolorystyki i metody nadruku przygotowujemy wycenę indywidualną. Nie przygotowujemy projektów.
  • Dostawa w cenie – nie korzystamy z zewnętrznych przewoźników. W ramach naszego systemu dostaw, bez względu na wielkość zamówienia, dostarczymy do Ciebie zamówione duże pudełka kartonowe. Obsługiwany teren to cała Polska.

Kartony wielkogabarytowe z nadrukiem

Duże kartony do pakowania to jedne z najlepszych kartonów do nadruku. Wszystko przez to, że ich ścianki są bardzo duże, a zatem zyskujemy możliwość umieszczenia na nich równie dużego, rzucającego się w oczy logotypu. Wielu klientów decyduje się też na nadruk w postaci danych teleadresowych firmy czy w postaci kodu QR, który wystarczy zeskanować, aby przenieść się pod zakodowany w nim link. Warto wziąć też pod uwagę, że bardzo duże kartony po rozpakowaniu zwykle nie są przez klientów wyrzucane do kosza, lecz wykorzystywane do celów użytkowych, a zatem umieszczony na nich nadruk może zapewnić nam długofalową reklamę.

Nasze zasady są proste – im więcej kartonów wielkogabarytowych danego modelu kupisz, tym większą otrzymasz zniżkę. Najmniejsza naliczana jest już przy 10 sztukach. Aby ułatwić Ci przechowywanie zamówionych produktów, klapowe modele dostarczamy w formie złożonej na płasko. Zapraszamy do zakupów lub do kontaktu – z chęcią odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferty dużych pudełek kartonowych dostępnych w naszym sklepie.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie