Aktywne filtry

Skropak – co to takiego?

Jednym z najpopularniejszych wypełniaczy jest skropak. Co to takiego? To małe, owalne elementy przypominające granulki, które wrzucone do kartonu z wysyłanym towarem zabezpieczą go na wypadek wstrząsów, upadków czy niedelikatnego obchodzenia się z przesyłką przez kuriera, a także sprawią, że towar nie będzie przesuwał się w opakowaniu. Gdzie kupić skropak? W Kartony.eu czeka na Ciebie bardzo atrakcyjna oferta na wytrzymały skropakw kolorze białym. Możesz wybierać spośród opakowań zawierających 100, 200 lub 400 litrów tego wypełniacza.

Wiedząc już co to skropak, warto dowiedzieć się do jakich przesyłek jest on szczególnie polecany. Otóż wypełniacz ten, z racji swojej drobnej struktury, doskonale nadaje się do przesyłki towarów o nieregularnych kształtach, np. z zagłębieniami czy zagięciami, gdyż będzie w stanie wypełnić każdą lukę. Wypełniacz skropak często umieszcza się też w przesyłkach z delikatnymi przedmiotami, np. szklankami, wazonami, donicami czy zastawą stołową, ale także sprzętami elektronicznymi, narzędziami czy kosmetykami.

Wypełniacz skropak w ofercie Kartony.eu

Ciągle nie wiesz, czy zdecydować się na skropak? Wypełniacz tego typu zachęca do wyboru wieloma zaletami:

  • Dobrze się wpasowuje – niezależnie od rozmiaru czy kształtu przesyłanego przedmiotu, przy pomocy skropaka szczelnie wypełnisz wolną przestrzeń w pudełku. W porównaniu z wypełniaczami polistyrenowymi są one też lepiej odporne na zgniatanie.
  • Do wszystkich rodzajów przesyłek – w tym do przesyłek transportowanych drogą lotniczą. Skropaki cechuje także antystatyczność, a zatem doskonale nadają się do przesyłek towarów podatnych na elektryzowanie.
  • Wielokrotnego użytku – skropak to dość trwały wypełniacz, którzy może być wykorzystywany wielokrotnie. Wybierając go, na pewno zadowolisz wielu odbiorców Twoich przesyłek, gdyż będą mieli z głowy samodzielny zakup wypełniacza do paczek.
  • Lekki – wypełniacz skropak dzięki swojej niewielkiej wadze nie obciąża przesyłki, a tym samym nie zwiększa znacznie kosztu jej wysłania. To idealna opcja dla podmiotów gospodarczych masowo wysyłających paczki z towarem.
  • Niedrogi – skropak jest stosunkowo tanim wypełniaczem, ale gdzie kupić skropak, aby był jeszcze tańszy? W Kartony.eu na klientów zamawiających wspomniany wypełniacz w większej ilości czekają rabaty ilościowe.
  • Naturalny – wypełniacz skropak powstaje ze skrobi kukurydzianej lub ziemniaczanej. Nie zawiera żadnych domieszek substancji toksycznych, a zatem jest bezpieczny w kontakcie ze skórą oraz może być używany do przesyłek zawierających żywność, artykuły dla zwierząt czy dla dzieci.

Biodegradowalny skropak

Skropak to wypełniacz ekologiczny, a więc zupełnie nieszkodliwy dla środowiska. Jego utylizacja jest niezwykle prosta i szybka. Wystarczy, że zostanie poddany działaniu wody, aby w mgnieniu oka uległ rozpuszczeniu. Rozkład tego wypełniaczamożliwy jest też poprzez kompostowanie. Biodegradowalny skropak polecany jest szczególnie sklepom, które każdego dnia wysyłają masę przesyłek. Klienci z pewnością docenią to, że stawiasz na ekologiczne materiały i w dodatku takie, których oni sami mogą użyć ponownie.

Potrzebujesz rozmowy z naszym konsultantem? Napisz wiadomość e-mail lub zadzwoń, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje pytania i pomóc w wyborze wypełniacza.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

- wypełniacz skropak worek 100 l,

- wypełniacz skropak worek 200 l,

- wypełniacz skropak worek 400 l.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie