Aktywne filtry

Funkcjonalne pudełko na książki

Nie trzeba być specjalistą, aby wiedzieć, że książki mają różne wielkości. Inne wymiary powinno mieć pudełko na atlas geograficzny, a inne pudełko na książki dla dzieci, gdyż pozycje tego typu zwykle mają mniejsze formaty. Zamiast wysyłać pojedyncze egzemplarze w oddzielnym kopertach bąbelkowych albo męczyć się z dobieraniem odpowiedniego kartonu, lepiej zaopatrzyć się w kartony na książki. To specjalne kartony, w których mamy możliwość regulacji długości, szerokości i wysokości.

Jeśli prowadzisz księgarnię albo nawet zwykłą firmę, np. architektoniczną, w której masz potrzebę częstego przesyłania klientom broszur i folderów, kartony multimail są tym, co powinno Cię zainteresować. Naszą ofertę multimaili kierujemy także do osób prywatnych. Choćby takie okoliczności jak sprzedaż starych podręczników szkolnych generują konieczność nabycia oferowanych kartonów do pakowania książek. W jednym tego typu pudełku z powodzeniem możesz wysłać nawet kilka książek!

Pudła na książki – dlaczego warto skorzystać z naszej oferty?

Wiele firm regularnie zakupuje u nas pudełka na książki. Co skłania do takiego wyboru?

  • Wygoda – koniec z szukaniem kartonu i dobieraniem wypełniaczy. Po prostu wybierz karton multimail, którego rozmiary są najbardziej zbliżone do tych, jakie ma wysyłana książka. Pakowanie w wymiarowe pudełka będzie czystą przyjemnością!
  • Ochrona – ścianki kartonu na książki ściśle do nich przylegają , a zatem nie ma ryzyka, że książki będą przesuwały się wewnątrz pudełka podczas transportu, a ich rogi albo krawędzie ulegną przez to zniszczeniom.
  • Szybkie składanie – złożenie multimaila do rozmiarów wysyłanej książki wprawionej osobie zajmuje zaledwie kilka sekund. Choć składanie nie jest trudne, w sieci znajdziesz filmiki i instruktaże, które naprowadzą Cię, jak to robić.
  • Szybkie zaklejanie – z regulowanym kartonem do pakowania książek przesyłkę przygotujesz błyskawicznie. Aby dotarła do odbiorcy w dokładnie takim stanie, w jakim ją ustawisz, potrzeba jedynie niewielkiego kawałka taśmy klejącej.
  • Nadruk – zadbaj o promocję i pozytywne postrzeganie Twojej firmy, zamawiając kartony multimailz dowolnym nadrukiem. Wykonujemy trwałe i estetyczne nadruki, zgodnie z projektem, który nam dostarczysz.
  • Dostawa – zamówione pudła na książki dostarczymy pod podany przez Ciebie adres w terminie kilku dni od złożenia zamówienia. To wygoda i pewność, że nie zniszczą się w czasie transportu. Dostawy realizujemy w całej Polsce.

Kartony do pakowania książek – możesz zamówić nadruk

Potrzebujesz pudełek na książki dla dzieci albo na inne książki w ramach prowadzonej działalności? Warto zadbać o dobre wrażenie już w momencie, gdy przesyłka trafi do rąk odbiorcy. Możesz to zrobić zamawiając multimailz nadrukiem. Firmowe logo albo intrygujące hasło na kartonie sprawi, że Twoja firma będzie kojarzona z profesjonalizmem, a przy okazji zapewnisz sobie doskonale widoczną reklamę.

Kartony do pakowania książek przydają Ci się na co dzień lub przewidujesz, że nie raz przydadzą się w przyszłości? W takim razie warto zakupić ich więcej, tym bardziej, że obowiązują wówczas zniżki. Przyznajemy rabaty już przy zamówieniach na 10 sztuk. Masz problem z wyborem pudełka na książki, które zamierzasz przesłać? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc.


Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:
- karton fasonowy 220x170x100 mm / 50 sztuk
- karton fasonowy 245x230x90mm / 25 sztuk
- karton 400x330x290mm do archiwizacji / 10 sztuk

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie