Aktywne filtry

Kartony o wymiarze 500x500x250 i nie tylko

Półmetrowe kartony w wariancie sześciennym lub płaskim możemy zaliczyć do grupy większych kartonów. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie – począwszy od przesyłek, po przechowywanie różnego typu przedmiotów, aż po przeprowadzkę. Tak samo szeroki jest wachlarz branż, w których kartony 500 mogą być przydatne. Sklepy internetowe handlujące sprzętem AGD, ubraniami, częściami montażowymi do mebli czy częściami samochodowymi to tylko najpopularniejsze przykłady.

W wielu przypadkach w roli opakowań zbiorczych zamiast kartonu o wymiarach 500x500x250 lub innych możemy użyć plastikowego pojemnika, jednak tekturowe pudełka są nieporównywalnie bardziej ekologicznym rozwiązaniem. Nie czynią szkód dla środowiska i mogą być poddane recyklingowi. Przedsiębiorcy kierujący się ideą troski o planetę często wybierają właśnie nasze kartony 500, nie tylko ze względu na ich dobrą jakość, ale i wygodę współpracy z nami. Współpracujemy również z klientami detalicznymi.

Kartony klapowe 500x500x400 i inne w ofercie Kartony.eu

Dlaczego tak wiele firm i osób prywatnych decyduje się na zakup kartonów 500 w naszym sklepie?

  • Odporność na wgniecenia – ale także rozdarcie czy pęknięcie. To ważne, gdyż co do zasady karton o wymiarach 500x500x400 lub zbliżonych zwykle mieści w sobie przedmioty o dość dużej wadze.
  • Różne wariantykarton o wymiarach 500x500x250 a może wyższy lub węższy? Dokładamy starań, aby nasza oferta odpowiadała na różne potrzeby, dlatego udostępniamy różne warianty rozmiarowe.
  • Jedno zamówienie – a w nim nie tylko kartony 500, ale także taśma pakowa, wypełniacze albo folia? U nas jest to możliwe! Szeroki asortyment to wygoda zakupienia wszystkiego, co potrzebne do pakowania.
  • Nadruk firmowy – nie musisz obklejać pudełek taśmą z firmowym logo – możesz sprawić, że logotyp znajdzie się na ściance kartonu. Wystarczy, że wybierzesz karton 500 i zlecisz nam wyprodukowanie go z nadrukiem.
  • Dostarczenie kartony 500 dowiezie do Ciebie nasz kurier. Nie zlecamy dostaw firmom zewnętrznym w obawie o ryzyko uszkodzenia kartonów w transporcie. Za dostawę nie ponosisz dodatkowych kosztów.

Karton 500 z nadrukiem

Wielu przedsiębiorców błędnie uważa, że nadruk na pudełkach to coś zarezerwowanego dla dużych firm. Pod rozwagę powinny wziąć go jednak nawet najmniejsze sklepy online, gdyż nadruk sprawia, że firma odbierana jest jako profesjonalna i wiarygodna, a to pociąga za sobą decyzje zakupowe klientów. Nadruk stanowi też szansę na poszerzanie kręgu odbiorców. Nie trać żadnej okazji do tego, by się zareklamować. Aby karton o wymiarach 500x500x250 lub inny został opatrzony nadrukiem, potrzebujemy jedynie grafikę zapisaną w palecie CMYK.

Jeśli zorientowałeś się, że kartony 500 nie są jednak odpowiednimi dla Twoich potrzeb, zachęcamy do przejrzenia pozostałych kategorii produktów – być może w nich znajdziesz idealny karton. Zastanawiasz się, jak duże zamówienie złożyć? Jak największe! Dzięki temu możesz zaoszczędzić do 40%. Aby sprawdzić, od jakiej ilości przysługuje kolejna zniżka, wejdź w dany produkt i zapoznaj się z opublikowaną tabelą. Znajdują się w niej również informacje o bieżącej dostępności produktów. Chcesz skonsultować z nami swój wybór lub zadać dowolne pytanie związane z ofertą kartonów 500 mm długości? Zapraszamy do rozmowy!


Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:
- karton 500x500x500mm 3w / 10 sztuk
- karton 500x300x300mm 3w / 20 sztuk
- karton 500x500x250 mm 3w / 20 sztuk

rozwiń więcej >