Aktywne filtry

Pudełko klapowe – uniwersalne i tanie

Pudła klapowe to najbardziej tradycyjny rodzaj kartonów, ale także i ten, po który sięgamy najczęściej. Wszystko dlatego, że doskonale sprawdza się on w różnych okolicznościach. Osobie prywatnej kartony klapowe z uchwytem mogą przydać się przy przeprowadzce albo do przechowywania rzeczy w garażu czy na strychu. Z kolei w przypadku firm będą niezastąpione przy wysyłce towarów o dużych gabarytach albo przy paletyzacji. Posłużą też idealnie jako opakowanie zbiorcze.

Dla tych, którzy stoją przed wyborem hurtowej ilości pudełek klapowych lub fasonowych, pierwsza opcja może być kusząca ze względu na niższą cenę. Wynika ona z prostszej konstrukcji tego rodzaju kartonów – odpada tutaj konieczność projektowania i produkcji wykrojnika. Aby maksymalnie zaoszczędzić, warto zamówić jak największą liczbę kartonów. Pierwsze rabaty naliczamy już przy zakupie 10 sztuk klapowych opakowań kartonowych.

Pudła klapowe – co wyróżnia nasze?

Jako producent kartonów klapowych zapewniamy atrakcyjną ofertę, z której wielu właścicieli firm korzysta na stałe.

  • Bogaty wybór – tak szerokiego asortymentu nie zapewnia żaden stacjonarny sklepKartony klapowe, które oferujemy, pasują do towarów o różnych gabarytach - nawet niestandardowych. Posiadamy także pudełka, które idealnie zmieszczą się do skrytek paczkomatowych.
  • Jakość – jako producent kartonów klapowych mamy doskonałą kontrolę nad ich jakością. Wszystkie produkowane są dbałością o każdy szczegół, dzięki czemu są estetyczne i trwałe. Oferujemy modele o różnej gramaturze i liczbie warstw tektury.
  • Dowolny nadruk – na życzenie klienta, na zakupionych pudłach klapowych możemy umieścić dowolny, określony przez niego nadruk. W tym celu potrzebujemy jedynie pliku graficznego z wzorem nadruku i informacji, na jakiej części kartonu ma on się znajdować.
  • Kompleksowe zakupy – opakowanie klapowe i taśma klejąca to duet, bez którego nie obędzie się żadne pakowanie przesyłki. U nas możesz nabyć nie tylko taśmę, ale i wiele innych akcesoriów, choćby takich jak wypełniacze, ochraniające zawartość podczas transportu.
  • Dostawa – jeśli zdecydujesz się skorzystać z oferty naszego sklepu, kartony klapowe i inne akcesoria, które zamówisz, dowieziemy do Ciebie – niezależnie od tego ile sztuk zamówisz i w jakiej części Polski mieszkasz. Aby ułatwić przechowywanie, kartony będą złożone na płasko.

Opakowania klapowe – na co zwrócić uwagę przy zakupie?

Przy wyborze odpowiedniego pudła klapowego powinniśmy zwracać uwagę nie tylko na wymiary, ale i na parametry informujące o jego wytrzymałości. Mowa tutaj przede wszystkim o liczbie warstw tektury, które składają się na karton. Najbardziej wytrzymałe i jednocześnie najlepiej amortyzujące zawartość przesyłki przed wstrząsami podczas transportu modele liczą 5 warstw. Liczba warstw pudełek klapowych bywa też oznaczana częstotliwością fal – fale B i C oznaczają tekturę 3-warstwową, a fale BE i BC – tekturę 5-warstwową.

Drugim parametrem jest gramatura. Im jej wartość jest większa, tym karton jest cięższy, ale bardziej odporny na rozerwanie czy pęknięcie. Możemy napotkać na kartony klapowe o gramaturze nawet 750g/m2. Potrzebujesz pomocy w dobraniu modelu właściwego dla Twoich potrzeb? Zadzwoń lub napisz, aby uzyskać bardziej szczegółowe informacje na temat naszej oferty kartonów klapowych.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

- karton 150x150x150 mm 3w / 25 sztuk,

- karton 400x200x200mm 3w / 20 sztuk,

- karton 400x350x250mm 3w / 20 sztuk.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie