Aktywne filtry

Pudełko fasonowe – wygoda pakowania

Jako producent kartonów fasonowych obserwujemy, że w ostatnim czasie są one bardzo chętnie wybierane. Wszystko przez to, że pakowanie towaru z ich udziałem wymaga od nadawcy minimum wysiłku. To zasługa przemyślanej konstrukcji, w której specjalnie wycięte fragmenty kartonu wystarczy odpowiednio przełożyć, aby zamknąć pudełko. Możemy otwierać i zamykać karton dowolną ilość razy. Jeśli zatem po zamknięciu okaże się, że zapomnieliśmy spakować całej zawartości, bez problemu możemy ją uzupełnić. Ta niebywała funkcjonalność kartonu wykrojnikowego sprawia, że jest on chętnie nabywany nawet mimo tego, że jest droższy od klapowego.

Szkło, porcelana, elektronika, kosmetyki – to tylko przykładowe towary, jakie często umieszcza się w opakowaniach kartonowych fasonowych. Przyjęło się, że służą one do przesyłania delikatnych przedmiotów o niewielkich gabarytach. Zwykle firmy wykorzystują je do wysyłki towarów dla swoich klientów, choć nie ma przeciwwskazań, aby większe lub małe pudełka fasonowe posłużyły do przechowywania drobiazgów. Ten typ pudełek często poszukiwany jest też przez pizzerie. Prowadzimy sprzedaż zarówno dla klientów biznesowych, jak i prywatnych.

Karton fasonowy – dlaczego lepszy od klapowego?

Co sprawia, że opakowanie fasonowe jest lepszą alternatywą dla koperty bąbelkowej albo kartonu klapowego?

  • Ekspresowe pakowanie – jeśli codziennie pakujesz wiele przesyłek, karton fasonowy będzie idealnym wyborem. Dzięki niemu oszczędzisz czas na składanie kartonu i zaklejanie przesyłki.
  • Bez taśmy klejącej – pudełko fasonowe jest droższe w porównaniu z klapowym czy kopertą bąbelkową, ale trzeba wziąć pod uwagę, że oszczędzasz pieniądze na taśmie klejącej.
  • Łatwe zwroty – Twoi klienci z pewnością polubią kartony wykrojnikowe z podwójnym paskiem klejącym, gdyż w razie chęci dokonania zwrotu, mają to zadanie znacznie ułatwione.
  • Elegancja – buduj pozytywny wizerunek firmy już od pierwszego zetknięcia z przesyłką. Nawet małe pudełko fasonowe będzie wyglądało bardziej profesjonalnie, niż towar zapakowany w kopertę.
  • Lepsza ochrona – nie narażaj towaru na uszkodzenia – sztywne opakowanie fasonowe zawsze będzie lepszym zabezpieczeniem zawartości przesyłki niż koperta, nawet bąbelkowa.

Opakowanie fasonowe z nadrukiem

Skoro karton fasonowy ma służyć do wysyłki towarów firmowych to dobrze, by znajdował się na nim firmowy nadruk. Zwykle jest nim logo firmy. To wyraz profesjonalizmu sprzedawcy, ale także dobra forma reklamy. Nie ma problemu, abyśmy zrealizowali zamówienie na pudełka fasonowe z nadrukiem. Stworzenie i dostarczenie projektu nadruku w formie elektronicznej leży jednak po stronie klienta. Zachęcamy, aby w przypadku potrzeb biznesowych pokusić się o zamówienie jak największej liczby kartonów, gdyż wówczas udzielane są zniżki.

Nie musisz martwić się o odbiór zamówienia – dostarczymy go do Ciebie osobiście. Dzięki temu, że nie oddajemy ich w ręce zewnętrznej firmy, nie ma ryzyka, że dotrą uszkodzone. Dostawa realizowana jest w ciągu kilku dni od wpłynięcia zamówienia. Jeśli potrzebujesz również innych akcesoriów do pakowania, możesz zamówić je razem z kartonami wykrojnikowymi, aby otrzymać wszystko w ramach jednej dostawy. Masz pytania odnośnie naszej oferty lub nie masz pewności, czy wybierasz dobry karton? Skontaktuj się z nami, aby rozwiać swoje wątpliwości.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

- karton fasonowy 214x155x17mm biały,

- karton fasonowy 320x225x50mm biały / 50 sztuk,

- karton z paskiem klejowym 385x235x90mm.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie