Aktywne filtry

Pudełko na buty i nie tylko

Kartony 300 mm długości mają już nieco większą pojemność, która trafia w potrzeby wielu nadawców przesyłek. Modele te mogą pełnić rolę nie tylko pudełka na buty, ale także na kosmetyki, leki, ubrania, elektronikę, artykuły papiernicze czy inne przedmioty niewielkich rozmiarów. Kartony o wymiarach 300x300x100 albo 300x200x100 mm są wykorzystywane przez różne branże sektora e-commerce, a także i sklepów stacjonarnych.

Karton o wymiarach 300x200x100 może być również przydatny w domu. Jako karton na buty pomoże nam w uporządkowaniu obuwia sezonowego albo innych drobnych rzeczy, których nie chcemy przechowywać na widoku. Odpowiednio dobrany może nawet pełnić rolę kartonu prezentowego. W tej kategorii znajdziesz kartony 300 mm długości lub mniej, ale jeśli okażą się za małe to zachęcamy do przejrzenia innych kategorii, w których pogrupowaliśmy większe modele.

Karton na buty w ofercie Kartony.eu

Co decyduje o tym, że dostępne u nas kartony 300 są tak chętnie nabywane?

  • Wysoka wytrzymałość – ważna jest zwłaszcza wtedy, gdy w kartonie 300 mamy zamiar umieścić przedmiot delikatny lub ciężki. Nasze produkty nie ulegają łatwo rozerwaniu ani odkształceniom, zapewniając zawartości dobrą ochronę na czas transportu do odbiorcy.
  • Wiele modeli – popularny karton o wymiarach 300x300x100 to tylko jedna z propozycji, ale nasz katalog kartonów 300 jest naprawdę rozbudowany. Oferujemy modele klapowe i fasonowe w różnych konfiguracjach rozmiarowych.
  • Szeroki katalog produktów – nasz katalog obejmuje także szereg innych akcesoriów, takich jak taśmy czy wypełniacze. Wielu klientów docenia to, że oprócz kartonów 300 mogą nabyć je za jednym razem i w jednym miejscu.
  • Gotowe nadruki – niektóre modele kartonów 300 mają gotowe, uniwersalne nadruki. Obsługujemy także zamówienia na indywidualne nadruki czarno-białe lub kolorowe, ale nie zajmujemy się ich projektowaniem ani przekonwertowywaniem.
  • Paski klejące – niektóre modele kartonów 300 wyposażone zostały w paski klejące. Dzięki nim, odesłanie zwrotu jest banalnie proste, gdyż można zapakować go w to samo pudełko i zakleić bez użycia taśmy – odrywając drugi z pasków klejących.
  • Dostawa – zakupione kartony 300 znajdą się u Ciebie nawet na następny dzień. Mamy własny system dostaw, który obejmuje cały teren Polski. Dzięki temu nie ma mowy o tym, aby kartony 300 uległy uszkodzeniu w transporcie.

Karton o wymiarach 300x200x100 i inne z nadrukiem

Karton 300 używany na własne potrzeby nie musi być opatrzony nadrukiem, ale z pewnością przyda się on w biznesie. Firmowe logo, dane kontaktowe, kod QR albo napis informujący kuriera o delikatnym charakterze przesyłki – możliwości jest wiele, a ostateczna decyzja odnośnie tego co i w jakim miejscu kartonu ma zostać nadrukowane należy do Klienta. My zadbamy o to, aby nadruk na kartonach o wymiarach 300x300x100 lub innych prezentował się jak najlepiej i był jak najtrwalszy.

Klapowe modele kartonów 300 dostarczamy jako złożone, aby maksymalnie uprościć ich przechowywanie. Rozłożenie jest łatwe i trwa kilka sekund. Dla Klientów zamawiających jednorazowo wiele sztuk przewidziane są rabaty. Po wejściu w poszczególne modele kartonów 300 wyświetlana jest tabela z informacją o dostępności i zniżkach. Zapraszamy do zakupów, a w razie pytań – do kontaktu.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie