Folia ochronna

Brak wyników wyszukiwania

Spróbuj ponownie

Folia malarska i nie tylko

Folia ochronna to akcesorium niezastąpione w wielu przypadkach – zarówno w życiu gospodarstw domowych, jak i w działalności podmiotów gospodarczych. Folię zabezpieczającą, dostępną w naszej ofercie, możemy podzielić na trzy typy. Pierwszy to folia malarska. Bywa przydatna w celu zabezpieczenia podłogi, mebli, okien czy drzwi na czas prowadzonych remontów czy malowania ścian. Tego typu folia ochronna budowlana ma już specjalny pasek samoprzylepny, ułatwiający jej przymocowanie.

Drugi rodzaj folii zabezpieczających to tzw. kaptury foliowe. To gotowe narzuty, którymi możemy zabezpieczyć zawartość palety przed zabrudzeniem, przemoknięciem czy uszkodzeniami. Kaptury foliowe przydają się zwłaszcza firmom transportowym i magazynom. Ostatni rodzaj to folia ochronna samoprzylepna. Jest to uniwersalny artykuł, który możemy wykorzystać nie tylko w branży remontowej czy budowlanej, ale także w samochodowej czy w procesach produkcyjnych. Często pełni rolę folii ochronnej do okien.

Zalety folii zabezpieczającej

Co cechuje folie ochronne dostępne w Kartony.eu?

  • Wytrzymałość – folia malarska czy kaptury foliowe są narażone na uszkodzenia, ale materiał, z którego zostały wytworzone, zapewnia im wysoką odporność na rozdarcie czy pęknięcia.
  • Ułatwienie – zabezpieczenie przedmiotów przy użyciu folii ochronnej samoprzylepnej czy folii malarskiej jest niezwykle szybkie i wygodne, gdyż nie musisz męczyć się z jej przyczepieniem.
  • Wygoda używania – kaptur foliowy pozwoli błyskawicznie okryć ładunek. Tak szybko nie da się zrobić tego nawet przy użyciu folii stretch. Do tego, dzięki przezroczystości kaptura zawartość palety jest widoczna z daleka.
  • Uniwersalność – folia ochronna samoprzylepna czy malarska jest tak uniwersalna, że znajdzie użyteczność w różnych sytuacjach w przyszłości. Może być przechowywana nawet do 5 lat, bez obaw o utratę właściwości.
  • Ekologia – kaptury foliowe powstają z materiałów z odzysku. Nie wpływa to w żaden sposób na ich jakość, ale za to pozytywnie wpływa na środowisko naturalnie. Postaw w swojej firmie na ekologię.
  • Rozsądna cena – folie zabezpieczające dostępne w Kartony.eu nie mają wygórowanych cen. Jeśli zdecydujesz się na większe zakupy, ceny mogą być jeszcze przystępniejsze. Szczegóły rabatów podane zostały w informacjach do produktu.

Folia ochronna samoprzylepna w ofercie Kartony.eu

Udostępniamy folie ochronną w kilku rodzajach, a w obrębie każdego rodzaju – produkty o zróżnicowanych wymiarach. Prawidłowe dobranie produktu względem potrzeb jest ważne, gdyż np. wybór szerszej folii malarskiej umożliwi nam jeszcze szybsze zabezpieczenie dużej powierzchni. Z kolei w przypadku kaptura foliowego wymiary mają kluczowe znaczenie dla możliwości okrycia ładunku na palecie. Zaleca się, aby jego wymiary były dobierane z naddatkiem.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem dla każdego produktu, gdyż znajdują się tam szczegółowe informacje techniczne. Przykładowo, warto wiedzieć, że folię ochronną samoprzylepną powinniśmy usunąć z powierzchni w ciągu dwóch dni od naklejenia. W przeciwnym razie, jej usunięcie będzie trudniejsze, gdyż pozostaną ślady po kleju, a sama folia nie będzie zrywać się w całości. Ewentualne pytania związane z ofertą folii ochronnych prosimy kierować na nasz e-mail lub zadać je pracownikowi podczas rozmowy telefonicznej.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie