Aktywne filtry

Pudełko A4 – popularne zastosowania

Wiedząc, że format A4 ma wymiary 210 x 297 mm, możesz szukać pudełka, którego podstawa będzie miała podobną wielkość. Jednak, aby oszczędzić Twój czas, stworzyliśmy osobną kategorię z pudełkami A4, którą właśnie przeglądasz. Składają się na nią modele z podstawą nieco większą, niż podane wyżej wymiary formatu A4 – po to, by włożone dokumenty można było bez trudu wyjąć. Jeśli zdarza Ci się wysyłać dokumenty czy książki o różnych formatach, polecamy zainteresowanie się naszymi kartonami – owijkami, czyli pudełkami, które zapewniają łatwą możliwość regulacji wymiarów.

Komu w sposób szczególny dedykujemy naszą ofertę pudełek kartonowych A4? Z pewnością będą to wszystkie biura i instytucje, które na co dzień pracują z wieloma dokumentami i mają częstą potrzebę wysyłania ich pocztą. Kartony A4 to także nieodłączny element działalności księgarni wysyłkowych, wydawnictw, zakładów poligraficznych, bibliotek czy szkół. Oprócz celów wysyłkowych, mogą bowiem być pomocne w przechowywaniu dokumentów. Nabywcami naszych pudełek A4 są też osoby prywatne.

Karton owijka w ofercie Kartony.eu

Ciągle wahasz się, którą ofertę pudełek A4 wybrać? Zobacz, co atrakcyjnego jest w naszej:

  • Ochrona – przed kurzem, brudem, przypadkowym wylaniem kawy, zgnieceniem czy innego rodzaju uszkodzeniem. Nasze pudełka kartonowe A4 produkowane są z dobrej jakościowo tektury, która jest gwarantem ich sztywności i wytrzymałości.
  • Skompletuj cały zestaw – często oprócz kartonów A4 niezbędne okazują się inne artykuły do pakowania, takie jak taśma samoprzylepna czy kartonowe przekładki. U nas wystarczy kilka kliknięć, aby skompletować i zamówić cały zestaw.
  • Karton A4 z logo – chcesz zwiększyć rozpoznawalność swojego wydawnictwa albo księgarni? Pudełko kartonowe A4 jest okazją do reklamy, której nie warto przepuścić! Zaprojektuj i zamów nadruk, którym opatrzymy kartony dla Ciebie.
  • Różnorodność pudełek A4 – modele wykrojnikowe, z klapami, a może karton – owijka? U nas nie musisz ograniczać się w wyborze. Dobierz model, który będzie dla Ciebie i Twoich odbiorców najwygodniejszy w użytkowaniu.
  • Osobiste doręczenie – w trosce o doręczenie zamówionych kartonów A4 w nienaruszonym stanie, nie zlecamy dostawy firmom kurierskim, lecz mamy wypracowany własny system dostaw na terenie kraju.
  • Im więcej, tym taniej – chętnie nawiążemy współpracę z każdym Klientem, ale wyjątkowo doceniamy tych, którzy składają u nas duże zamówienia. W geście podziękowania przygotowaliśmy dla nich atrakcyjne rabaty ilościowe.

Pudełko kartonowe A4 z nadrukiem

Zamawianie pudełek A4 z nadrukiem to popularna praktyka zwłaszcza wśród wydawnictw i księgarni prowadzących sprzedaż wysyłkową. Bez wątpienia, wyczekiwana pozycja książkowa, zapakowana w estetyczne pudełko kartonowe A4 z logo tylko zaostrza apetyt na lekturę i buduje w głowie czytelnika pozytywną opinię o nadawcy. Pamiętaj jednak, że z pomysłami w projektowaniu nadruku na karton A4 nie musisz się ograniczać. Możesz zlecić nam na przykład umieszczenie napisu „Miłej lektury!” na wewnętrznej ściance pudełka lub innego, którym miło zaskoczysz odbiorcę.

Nie wiesz, czy wybrać karton-owijkę czy tradycyjny, klapowy karton A4? Chętnie wyjaśnimy różnice i pomożemy w trafnym wyborze pudełka kartonowego A4, jeśli tylko napiszesz do nas wiadomość e-mailową lub zadzwonisz.


Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:
- karton fasonowy 214x155x17mm biały
- karton fasonowy 334x244x45mm biały / 50 sztuk
- karton fasonowy 334x244x45mm / 50 sztuk

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie