Taśmy z własnym nadrukiem

Brak wyników wyszukiwania

Spróbuj ponownie

Taśma pakowa z nadrukiem – doskonała reklama firmy

Prowadząc firmę, zwykle poszukujemy tanich i skutecznych form promocji. Jedną z nich może być taśma z nadrukiem. Skoro i tak w codziennej działalności używasz jej do przygotowywania przesyłek dla klientów, dlaczego nie wykorzystać jej potencjału reklamowego? W działalności dużych firm taka praktyka zwykle jest standardem, ale wielkość nie gra tutaj roli. Nawet niewielkie przedsiębiorstwa mogą zainwestować w taśmy pakowe z logo, bo jest to inwestycja w rozpoznawalność. Alternatywą dla taśm klejących z nadrukiem mogą być oczywiście kartony z nadrukiem. 

Oferta taśmpakowych z własnym nadrukiem nie kończy się jednak na nadrukach reklamowych, ale obejmuje także nadruki informacyjne. Jeżeli w paczkach adresowanych do klientów umieszczasz delikatne albo drogocenne przedmioty, a nie chcesz za każdym razem kłopotać się z naklejaniem etykiety informacyjnej dla kuriera, możesz zastąpić ją taśmą ostrzegawczą z nadrukiem. To Ty decydujesz jaki konkretnie napis ma się na niej pojawić i jaka ma być jego oprawa graficzna.

Taśma papierowa z nadrukiem – zalety

Na rynku nie brakuje producentów taśm z nadrukiem, ale oferta Kartony.eu wiedzie prym pod wieloma względami.

  • Solidne taśmy – zamawiając u nas taśmę klejącą z nadrukiem możesz być spokojny o jej jakość. Podczas rozwijania nie będzie się rozrywać, a wybór modelu z odpowiednim rodzajem kleju zagwarantuje idealną przyczepność.
  • Do zadań specjalnych – miejsca, w których panuje duże zapylenie, wilgoć, niskie temperatury czy nasłonecznienie, z reguły nie sprzyjają przyczepności taśm. Nasze taśmy z nadrukiem przygotowane są do wykorzystywania w tak trudnym środowisku pracy.
  • Odporne na starzenie – najlepsze materiały używane do produkcji taśm pakowych z własnym nadrukiem to gwarancja tego, że mimo upływu czasu, zachowają one wszystkie swoje właściwości. Z tego powodu nie ma przeciwwskazań, aby zrobić ich zapas.
  • Trwały nadruk – posiadany przez nas sprzęt pozwala na wysokojakościową realizację zamówień na taśmy pakowe z nadrukiem. Wykonany nadruk jest wyraźny, ma prawidłowo odwzorowane kolory i nie ulega rozmazaniu czy starciu pod wpływem wilgoci bądź tarcia.
  • Bogata oferta – zamów taśmę papierową z nadrukiem, taśmę przezroczystą, czerwoną, zieloną, niebieską lub w jeszcze innym kolorze! Nasza oferta pozostawia Ci duży wybór, a odpowiednio dobrana taśma pakowa z logo z pewnością będzie prezentować się doskonale.
  • Nietypowe taśmy – możesz zamówić u nas nawet taśmę ostrzegawczą z nadrukiem, która po najmniejszej próbie jej odklejenia przez niepowołaną osobę pozostawi na kartonie widoczny ślad. Taśmy tego typu to tzw. taśmy bezpieczeństwa. Stosowane są zwłaszcza przy wyjątkowo kosztownych przesyłkach.

Taśma pakowa z logo w ofercie Kartony.eu

Jako producent taśm z nadrukiem, jesteśmy w stanie zrealizować zlecenie na każdą ich ilość. W kwestii wielkości zamówienia zawsze zachęcamy Klientów do większych zakupów, nie tylko ze względu na oszczędność czasu, ale i z uwagi na mniejsze koszty. Hurtowe zamówienia mogą być tańsze nawet o kilkaset złotych, gdyż Klientom takim udzielamy rabatów ilościowych. Po szczegółową wycenę i informację w sprawie zniżek na taśmy pakowe z nadrukiem warto zgłosić się do nas telefonicznie lub e-mailowo. Zapewniamy miłą obsługę i profesjonalne doradztwo.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie