Kartony z własnym nadrukiem

Brak wyników wyszukiwania

Spróbuj ponownie

Kartony fasonowe z logo – profesjonalizm i reklama

Pudełka z własnym nadrukiem to oferta skierowana do klientów biznesowych. Przyjmujemy zamówienia już od 100 sztuk. Jeżeli prowadzisz sklep internetowy albo stacjonarny, ale z opcją wysyłki towaru, kartony z nadrukiem logo to absolutny „must have”. Dzięki nim zyskujesz w oczach klienta. Odbiorcy będą postrzegać Cię jako profesjonalny i godny zaufania sklep, który dba o swój wizerunek. Nadruk na kartonach jest też reklamą, gdyż może być zauważony przez szersze grono osób z otoczenia odbiorcy paczki.

Kartony fasonowe z logo albo innym nadrukiem nie zawsze muszą służyć tylko do wysyłki. Organizujesz imprezę służbową i chcesz wręczyć upominki swoim pracownikom? A może szykujesz gadżet firmowy dla stałego klienta albo prezent na dobry początek współpracy z nowym kontrahentem? Pudełko z własnym nadrukiem idealnie spisze się wtedy jako solidne i eleganckie opakowanie.

Nadruk na kartonach – dlaczego warto?

Co skłania do wyboru naszej oferty kartonów na zamówienie z nadrukiem?

  • Zniżki – wraz z przekraczaniem kolejnych progów ilościowych cena jednostkowa pudełka z własnym nadrukiem spada. Warto zatem zrobić zapas – zwłaszcza w przypadku modeli, które trafiają do użytkownika jako złożone na płasko.
  • Trwały nadruk – dobieramy technikę nadruku tak, aby uzyskać jak najwierniejsze odwzorowanie projektu, a także zapewnić doskonałą trwałość nadruków na kartonach. Wykonujemy nadruki jedno- i wielokolorowe.
  • Wiele wariantów – kartony fasonowe z logo to tylko jedna z propozycji. Wachlarz wyboru jest szeroki i obejmuje różne typy oraz rozmiary kartonów. Dobierz model idealny do potrzeb i zamów nadruk.
  • Jakościowe kartony – możesz mieć pewność, że zamówione pudełka z własnym nadrukiem będą dobre jakościowo. Jeśli zależy Ci na wyjątkowej trwałości, polecamy kartony 5-warstwowe o wysokiej gramaturze.
  • Zakupy w jednym miejscu – oprócz kartonów z nadrukiem logo potrzebujesz taśmy klejącej, folii, wypełniaczy albo tym podobnych akcesoriów? Zamów wszystko za jednym zamachem – w naszym sklepie.
  • Dostawa – nie musisz kłopotać się z odbiorem zamówionych pudełek z własnym nadrukiem – to my zajmiemy się dostawą i zrealizujemy ją osobiście, a nie poprzez firmę kurierską.

Kartony na zamówienie z nadrukiem – pomysły

Chcesz, aby poprzez pomysłowy karton Twoja firma naprawdę zapadała w pamięć i wyróżniała się na tle konkurencji? Kartony fasonowe z logo to klasyka, ale możesz postawić na bardziej wyszukane pomysły. Popisem kreatywności może być umieszczenie na wewnętrznej stronie kartonu ciekawej sentencji albo chociażby napisu w stylu „Udanego dnia!” czy „Dziękujemy za zakup”. Niektórzy klienci, aby zrobić swoim odbiorcom miłą niespodziankę, ukrywają wewnątrz pudełka kod rabatowy na kolejne zamówienie, zamiast dołączania do każdej paczki osobnej kartki z kodem.

Jak zamówić pudełko z własnym nadrukiem? To proste – wystarczy, że na nasz adres e-mailowy wyślesz grafikę zapisaną w palecie CMYK i poinformujesz, w której części kartonu ma znajdować się nadruk. Przed przystąpieniem do produkcji otrzymasz od nas wizualizację zamówionych kartonów, aby ostatecznie sprawdzić, czy realizacja będzie zgodna z Twoimi oczekiwaniami. Jeśli masz do nas pytania lub chcesz skonsultować wybór pudełka, zapraszamy do kontaktu.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie