Aktywne filtry

Pudełka ozdobne – niezliczone zastosowania

Ozdobne pudełko ma tak wiele zastosowań, jak wiele mamy pomysłów na jego wykorzystanie. Z racji dekoracyjnego charakteru często traktujemy go jako karton ozdobny do przechowywania różnego rodzaju rzeczy. Obojętnie, czy są to ubrania, które nie mieszczą się w szafie czy drobiazgi, po które sięgamy rzadko, ale mimo wszystko chcemy mieć je zawsze pod ręką – ozdobne pudełko kartonowe pozwoli nam ochronić je od kurzu, a jednocześnie wykorzystać wolną przestrzeń na półce.

Pudełka ozdobne, zwłaszcza te z motywami świątecznymi, mogą stać się także świetnym opakowaniem dla wyrobów cukierniczych przekazywanych bliskiej osobie lub klientowi. W tego typu okolicznościowe ozdobne pudełeczko kartonowe możemy zapakować też bombkę i inne ozdoby choinkowe, aby wygodnie przechować je do następnego roku. Modele fasonowe dobrze spisują się również w roli kartonów wysyłkowych, często wykorzystywanych w działalności sklepów internetowych ze świątecznymi gadżetami.

Pudełka kartonowe ozdobne w ofercie Kartony.eu

Oferta dostępnych u nas, gotowych pudełek ozdobnych jest nieustannie poszerzana o nowe, ciekawe modele. Wciąż niezmienna pozostaje jednak ich solidna jakość i dobra cena. Dlaczego warto robić zakupy właśnie u nas?

  • Wybierz lub zamów – wybór pudełek ozdobnych o różnych wzorach, kolorach, rozmiarach i sposobach zamknięcia przyprawia o zawrót głowy, ale na wypadek, gdyby okazał się niewystarczający, polecamy złożenie zamówienia na karton ozdobny z własnym nadrukiem.
  • Wysoka jakość – duże kartony ozdobne zwykle nabywane są z myślą o ich użytkowaniu przez lata, dlatego powinny być trwałe. Nasze produkty mają zarówno mocną konstrukcję, jak i trwały nadruk, który nie kruszy się, nie łuszczy i nie blaknie pod wpływem słońca.
  • Kompleksowa oferta – nabywając kartony ozdobne duże, z reguły potrzebujemy taśmy klejącej, gdyż bez niej nie jesteśmy w stanie zamknąć klap pudełka. Aby ułatwić Ci zakupy, wprowadziliśmy do naszej oferty zwykłe i ozdobne taśmy oraz inne artykuły niezbędne do pakowania.
  • Z dostawą – czekaj na naszego kuriera, który dowiezie zamówione pudełka kartonowe ozdobne nawet drugiego dnia po dokonanym przez Ciebie zakupie internetowym. Taki sposób dostaw pozwala nam dbać o idealny stan dostarczanych produktów. Działamy na terenie całej Polski.
  • Tanie pudełka kartonowe ozdobne – nasza oferta to numer jeden wśród ofert dedykowanych klientom hurtowym. Zapewniamy im duże upusty cenowe, ale mniejsze rabaty mogą zgarnąć również klienci detaliczni zamawiający kilka ozdobnych pudełek na zapas.

Ozdobne pudełka według Twojego projektu

Masz własny pomysł na ozdobne pudełko i chcesz go urzeczywistnić? Nie ma problemu! Nasze zaplecze techniczne i wieloletnie doświadczenie w produkcji pudełek ozdobnych to wszystko, czego potrzeba do realizacji nawet mniej standardowych projektów. Stosujemy różne techniki nadruku. Pudełka kartonowe białe ozdobne to świetna baza pod czarno-białe lub kolorowe nadruki graficzne, tekstowe lub będące połączeniem obu tych rodzajów. Nie odpowiadamy jednak za opracowywanie ani przekonwertowywanie projektów.

Chcesz porozmawiać z naszym specjalistą? Z przyjemnością pomożemy w wyborze najlepszego ozdobnego pudełka i odpowiemy na Twoje pytania. W zakładce „Kontakt” znajdziesz nasz numer telefoniczny i adres e-mail.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

- kartony fasonowy ozdobny 325x80x80mm z kijkiem,

- karton świąteczny 202x200x70mm / 25 sztuk,

- karton fasonowy 430x330x80mm biały połysk / 25 sztuk.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie