Aktywne filtry

Duże pudełka – kiedy mogą się przydać?

Firmy kurierskie, spedycyjne, przewozowe, przeprowadzkowe, magazyny, producenci mebli, sprzętów AGD, RTV, ale też i zwykłe osoby prywatne – to tylko przykładowi odbiorcy oferowanych przez nas kartonów o wymiarach 1200x800x1000 mm lub nieco mniejszych, ale o długości boku do 120 cm. Wszystko przez to, że duże pudełkaprzydają się przy różnych okazjach. Mogą stanowić kartony wysyłkowe, ale także zbiorcze czy służące do przenoszenia albo przechowywania różnego rodzaju przedmiotów.

Przyjęło się, że w tak dużych pudełkach najczęściej pakowane są przedmioty ciężkie i o dużych gabarytach. Z tego powodu kartony 1200 mm powinny cechować się ponadprzeciętną wytrzymałością. Nasze składają się z 5-warstwowej tektury o wysokiej gramaturze, przez co nie grozi im łatwe wgniecenie, rozerwanie czy pęknięcie dna. Z powodzeniem mogą być wykorzystane jako karton na telewizor albo kartony do mebli. Do zamknięcia pudełka konieczne jest użycie taśmy klejącej, którą również można nabyć w naszym sklepie w atrakcyjnej cenie.

Karton na telewizor i nie tylko – gdzie kupić?

W duże pudełka warto zaopatrywać się w Kartony.eu z wielu powodów:

  • Doskonała wytrzymałość – w przypadku kartonu na telewizor czy inne delikatne sprzęty duże znaczenie ma solidność pudełka, a taką odznaczają się nasze produkty. To jedne z najtrwalszych pudeł dostępnych na rynku.
  • Bogaty wybór – w naszym asortymencie znajdziesz duże kartony o różnych wymiarach. Wystarczy dopasować ten, który najbardziej zbliżony jest do wymiarów przedmiotu, który planujesz w nim umieścić.
  • Wypełniacze – po włożeniu przedmiotu do pudełka zostaje wolna przestrzeń? Do zamówienia na kartony 1200 mm możesz dorzucić tzw. wypełniacze, czyli materiały, dzięki którym zapobiegniesz przemieszczaniu zawartości w środku kartonu.
  • Dostawa – nie musisz martwić się o odbiór zamówienia ani o to, że kartony mogą uszkodzić się podczas transportu. Dowieziemy je do Ciebie osobiście, bez względu na to, w której części Polski mieszkasz i jak duże zamówienie złożysz.
  • Możliwość zamówienia nadruku – to usługa cenna z punktu widzenia firm i producentów, którzy używają dużych pudełek do sprzedaży swoich towarów. Wykonujemy wysokojakościowe i trwałe nadruki.

Kartony do mebli – dlaczego warto zamówić nadruk?

Pakowanie mebli w kartony albo przechowywanie w nich różnych modelów takiego samego sprzętu RTV może przysparzać problemy przy późniejszym kompletowaniu zamówienia. Właśnie dlatego dobrze jest, aby na pudełku znajdowała się nadrukowana informacja o tym, co jest w środku. W działalności profesjonalnej firmy nie ma miejsca na ręczne opisywanie pudełek – sprawę załatwia zamówienie kartonów na telewizor czy kartonów do mebli z nadrukiem. Nadruk może pełnić także funkcję reklamową. Wystarczy, że wyślesz nam projekt, a my przygotujemy dla Ciebie pudełka z nadrukiem.

Potrzebujesz większą ilość kartonów o wymiarach 1200x800x1000 mm albo zbliżonych? Świetnie się składa, bo im większe zamówienie na dany model kartonu zrobisz, tym większy otrzymasz rabat. Obniż cenę jednostkową nawet o 40%! Kartony 1200 mm lub nieco mniejsze mają formę klapową, a zatem dotrą do Ciebie jako złożone i gotowe do wygodnego przechowywania. W razie potrzeby dopytania o szczegóły oferty dużych pudełek zapraszamy do kontaktu z naszym działem sprzedaży.


Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:
- karton 1200x600x600mm 3w (1190x590x588)
- karton 1200x600x600mm 5w (1180x580x580)
- karton 1200x400x400mm 3w

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie