Aktywne filtry

Inpost gabaryt A

Inpost gabaryt A to najczęstszy typ przesyłek. Mimo tego wciąż wiele osób planujących nadanie takiej paczki zastanawia się, jakie wymiary powinien mieć karton. Paczkomat gabaryt Ai gabaryt A obowiązujący w ofercie Poczty Polskiej czy w innych firmach kurierskich to nie to samo. Pamiętajmy, że Inpost gabaryt A obejmuje przesyłki o wymiarach maksymalnych 8 x 38 x 64 cm. Jeśli przesyłka będzie większa, będziemy zmuszeni umieścić ją w skrytkach dla większych gabarytów, co wiąże się oczywiście z wyższym kosztem.

Zamiast sięgać po metrówkę i męczyć się z dobraniem odpowiedniego opakowania na przesyłkę, zdecydowanie lepiej zamówić karton przeznaczony do skrytek Inpost gabaryt A. Pudełka tego typu, w wielu konfiguracjach wymiarowych, znajdziesz w naszej ofercie. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Aby dokonać zakupu, nie musisz nawet wychodzić z domu – zamówiony karton gabaryt A dostarczymy wprost pod Twoje drzwi. Dostawa obejmuje teren całej Polski.

Paczka gabaryt A – stwórz ją z nami!

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty kartonów Inpost gabaryt A?

  • Wymiarowość – koniec z zastanawianiem się, czy przesyłka zmieści się do skrytki paczkomatowej. Z naszymi kartonami Inpost gabaryt A możesz też doskonale wykorzystać jej przestrzeń.
  • Bezpieczeństwo – oferujemy kartony gabaryt A najwyższej jakości, złożone z wielowarstwowej tektury falistej o wysokiej gramaturze. To produkty, dzięki którym wysyłana zawartość dotrze do adresata w idealnym stanie.
  • Klapowy lub fasonowy karton gabaryt A – możesz postawić na tradycyjny karton, którego klapy skleisz ze sobą taśmą lub na karton, który zamyka się i otwiera poprzez odpowiednie złożenie klap.
  • Na różne przedmioty – nie ma znaczenia, czy potrzebujesz bardzo płaskiego kartonu na płytę CD, czy podłużnego kartonu na wałek do ciasta – u nas znajdziesz odpowiedni karton gabaryt A.
  • Możliwość złożenia – zapasowe kartony do wysyłki nie muszą zabierać wiele miejsca. Wystarczy je złożyć. Nasze składane kartony z pewnością docenią także Twoi klienci, którzy będą chcieli zachować sobie karton, w którym otrzymali towar.
  • Kompleksowo – wysyłając naprawdę małe albo szklane przedmioty, potrzebujesz wypełniaczy. U nas możesz zakupić karton Inpost gabaryt A i wszelkie akcesoria, które będą niezbędne do zapakowania paczki.

Karton Inpost gabaryt A z Twoim nadrukiem

Prowadzisz działalność i chcesz, aby na przesyłce znajdowało się firmowe logo albo inny, dowolny nadruk? Wystarczy, że prześlesz nam projekt, a chętnie wykonamy dla Ciebie pudełka Inpost gabaryt A, które będą doskonałym nośnikiem reklamy Twojej firmy. W takich sytuacjach polecamy zamówienie większej liczby kartonów, aby otrzymać atrakcyjny rabat. Zamówienia na kartony gabaryt A z nadrukiem zwykle realizowane są w ciągu kilku dni roboczych.

Zastanawiasz się, czy wybrać kopertę czy karton? Paczkomat gabaryt A przyjmie zarówno przesyłkę w formie kartonu, jak i przesyłkę kopertową, ale pierwsza z nich jest ekologicznym i lepiej postrzeganym przez klientów rozwiązaniem. Wszystko przez to, że tego typu karton można wykorzystywać wielokrotnie – nie tylko do kolejnych przesyłek, ale także do przechowywania różnych drobiazgów. Jeśli nie wiesz jaki karton Inpost gabaryt A wybrać dla wysyłanych przedmiotów, zapytaj nas o radę.


Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:
- karton fasonowy 214x155x17mm biały
- karton fasonowy 202x200x70mm / 50 sztuk
- karton fasonowy 190x120x30mm biały / 100 sztuk

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie