Aktywne filtry

Pudełko małe – użyteczność duża

Małe pudełko wcale nie pozostawia nam małego wyboru względem przedmiotów, jakie możemy w nie zapakować. Można powiedzieć nawet więcej – kartony 200 mm długości są jednymi z najczęściej wykorzystywanych, gdyż nadają się do wysyłki kosmetyków, drobnej elektroniki, małego AGD i wielu innych rzeczy. Świetnie sprawdzają się zarówno do przygotowania przesyłek paczkomatowych, jak i pocztowych i kurierskich.

Jednak małe pudełko nie zawsze musi służyć jedynie do przygotowania paczki. Równie dobrze może pełnić funkcję kartonu, w którym przechowamy nieużywane na co dzień drobiazgi albo w wygodny sposób przetransportujemy je w ramach przeprowadzki. Jedno jest jednak pewnie – niezależnie od okoliczności, w jakich karton 200 zostanie użyty, musi być dobrym zabezpieczeniem dla znajdujących się w nim przedmiotów. Swoją funkcję spełni tylko wtedy, gdy będzie wytrzymały i odporny na rozdarcie. Nasze kartony 200 dokładnie takie są.

Karton 20x20 cm – atuty naszej oferty

Czynników przekonujących do skorzystania z naszej oferty nie brakuje, ale do najważniejszych należy:

  • Dobra ochrona – w procesie dostarczania przesyłki jest wiele czynności, które narażają ją na uszkodzenie. Wysokogatunkowa tektura falista, z jakiej złożone są nasze małe pudełka, to gwarancja skutecznej ochrony zawartości.
  • Mnogość wyboru – oprócz klasycznych kartonów 20x20 cm oferujemy także mniejsze i niekoniecznie sześcienne modele. Dzięki temu istnieje możliwość dopasowania pudełka do potrzeb różnego rodzaju przedmiotów.
  • Dodatki – dobrałeś karton 200, ale mimo wszystko jest on zbyt duży i zawartość luźno się w nim przemieszcza? Można na to zaradzić używając wypełniaczy. Zamów je u nas razem z innymi akcesoriami dla pakowacza.
  • Nadruk – klienci biznesowi zwykle zainteresowani są możliwością oznakowania kartonów 200. Zapewniamy taką możliwość, ale wykonujemy nadruk jedynie na podstawie gotowego, dostarczonego przez Klienta projektu graficznego.
  • Szybka dostawa – zamówione małe pudełka zagoszczą w Twoim domu lub firmowym magazynie nawet następnego dnia roboczego po wysłaniu zamówienia. Obsługujemy wszystkie lokalizacje na terenie kraju i robimy to w cenie zakupionych pudełek.

Karton 200 z nadrukiem

Karton 20x20 cm lub podobny ma być opakowaniem dla firmowych produktów? Wykaż się pełnym profesjonalizmem i opatrz go nadrukiem. Może być nim na przykład firmowe logo albo odnośniki do strony internetowej lub fanpagu. W ten sposób nie tylko podkreślisz rzetelność firmy, ale także zapewnisz sobie reklamę, która będzie trwać tak długo, jak długo karton 200 będzie w użyciu. Praktyka pokazuje, że może być to naprawdę duża perspektywa czasowa, gdyż wielu klientów po otrzymaniu przesyłki zachowuje pudełko i przeznacza go np. na przechowywanie drobiazgów.

Pamiętaj, że cenę jednostkową kartonu 200 mm możesz obniżyć zamawiając większą liczbę sztuk. Dokładniejsze informacje znajdziesz w tabelach na podstronach poświęconych konkretnym modelom. A jeśli karton 20x20 okaże się zbyt mały, nie zapominaj, że w naszej ofercie czekają również bardziej pojemne modele. Chcesz wiedzieć więcej na temat małych pudełek z naszej oferty albo potrzebujesz upewnienia, że wybierasz dobry model dla przedmiotu, który zamierzasz w nim wysłać? Nasi pracownicy postarają się odpowiedzieć na każde pytanie.


Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:
- karton 200x200x200 mm 3 w/ 20 sztuk
- karton 200x150x100 mm 3w / 25 sztuk
- karton fasonowy 155x110x120mm / 25 sztuk

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie