Aktywne filtry

Wypełniacz papierowy do paczek

Bardzo rzadko zdarza się, aby karton wysyłkowy, po włożeniu do niego towaru, był zapełniony w całości. Zwykle pozostaje pewna przestrzeń, którą trzeba czymś wypełnić. W tym momencie do akcji może wkroczyć papierowy wypełniacz do paczek. To dobry wybór w sytuacji, kiedy zależy nam na solidnym zabezpieczeniu przesyłanego towaru, natomiast względy estetyczne schodzą na dalszy plan. Jeżeli jednak estetyka jest priorytetem, polecamy zainteresować się naszą ofertą papierowych wypełniaczy typu EkoLoki czy SizzlePaki.

Co można zabezpieczać papierowym wypełniaczem? Przede wszystkim elementy drewniane, szklane, metalowe czy dekoracyjne, ale gama towarów, którym tego typu materiał zapewni ochronę przed zarysowaniami, pęknięciem czy innego rodzaju uszkodzeniami, jest szeroka. Szeroki jest również wachlarz zalet, jakie możemy przypisać prezentowanym papierowym wypełniaczom do paczek.

Zalety papierowego wypełniacza do paczek

Co skłania do wyboru wypełniaczy papierowych?

  • Solidne – choć papier nie jest kojarzony jako mocny materiał, wypełniacz papierowy do paczek o gramaturze aż 85g/m2, odpowiednio pozgniatany, może stanowić naprawdę solidne zabezpieczenie dla przesyłanego towaru i zablokować go tak, aby nie przemieszczał się wewnątrz pudełka.
  • Wygodne użytkowanie – papierowy wypełniacz do paczek ma postać rolki umieszczonej w kartonie. Swobodnie wyciągnij tyle papieru, ile jest Ci potrzebne, zagniatając i formując go względem kształtu towaru i ilości miejsca w kartonie. Wygodne jest też przechowywanie takiego wypełniacza, gdyż zajmuje on niewiele miejsca.
  • Estetyka – papierowy wypełniacz, choć wykonany jest z makulatury, zachowuje schludny wygląd. Z pewnością nie powstydzisz się, jeśli zdecydujesz się wykorzystać go w przesyłkach do klientów czy znajomych. Niekiedy nawet materiał ten może pełnić rolę dekoracyjną.
  • Ekologia – papierowy wypełniacz to papier makulaturowy, czyli powstały z surowców poddanych procesowi recyclingu. Zadbaj o dobro naszej planety, zwłaszcza jeśli wolumen przesyłek w Twojej firmie jest duży.
  • Bezpieczeństwo – papierowy wypełniacz do paczek nie ma tendencji do pylenia się ani nie jest perfumowany, przez co jego użytkowanie nie będzie kłopotliwe dla alergików.

Wypełniacze do paczek – papierowe najlepsze

Wszechobecna moda na ekologię sprawia, że firmy coraz częściej zaczynają myśleć w takich kategoriach. Zamiast stosowania sztucznych wypełniaczy, takich jak folie bąbelkowe czy poduszki powietrzne, sięgają po wypełniacze papierowe, czym często zaskarbiają sobie przychylność klientów, którym idea dbania o środowisko również nie jest obojętna. Tym, co powstrzymuje przed tą decyzją, często jest obawa o zwiększenie wagi paczki. Warto jednak wiedzieć, że papier makulaturowy nie tak ciężki, jak tradycyjny papier, a jedna rolka papierowego wypełniacza wystarcza do zabezpieczenia mnóstwa przesyłek.

W naszym sklepie znajdziesz kilka modeli wypełniaczy papierowych do paczek. Różnią się one długością oraz szerokością. Najdłuższa rolka liczy aż 430 metrów i ma szerokość 350 mm, co szacunkowo wystarcza na wypełnienie około 1000 litrów. Niezależnie od tego, jaki model papierowego wypełniacza wybierzesz, warto zakupić przynajmniej kilka sztuk, aby otrzymać zniżkę. Szczegóły na ten temat znajdziesz przy opisie każdego produktu. W razie pytań, zachęcamy do kontaktu.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

- wypełniacz z papieru makulaturowego rolopak

- wypełniacz z papieru makulaturowego rolopak xl

- wypełniacz z papieru makulaturowego rolopak xxl

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie