Aktywne filtry

Pudełka archiwizacyjne – nie tylko do biura

W biznesie każdego dnia generujemy mnóstwo dokumentów. Faktury, zamówienia, raporty, umowy – choć wszystkie tego typu papiery ważne są jedynie przez chwilę, musimy przechowywać je przez wiele lat. Najlepiej wybrać dedykowane do tego celu pudła archiwizacyjne na dokumenty. To rodzaj pudełek na dokumenty, w których z powodzeniem możemy umieścić kartki luzem, w teczkach czy w segregatorach. Jeśli chcesz zadbać o porządek w biurze, pudła archiwizacyjne są tym, czego potrzebujesz.

Nikt nie powiedział jednak, że kartony biurowe nie mogą być wykorzystywane również w domu. Z pewnością przydadzą osobom lubiącym „chomikować” czasopisma, broszury czy książki, których nie chcemy eksponować na regale lub zwyczajnie nie mamy na nim wystarczająco dużo miejsca. Jeśli nie możesz rozstać się ze swoimi zeszytami szkolnymi albo notatkami ze studiów, karton do archiwizacji dokumentów będzie tym, co pomoże Ci zapanować nad pamiątkami.

Dlaczego warto wybrać nasze pudła archiwizacyjne?

Nasze kartony archiwizacyjne zyskały pochlebną opinię wielu biur, kancelarii, instytucji czy firm zajmujących się archiwizacją. Co sprawia, że są tak chętnie wybierane?

  • Mocna tektura – kilkuwarstwowa tektura falista o wysokiej gramaturze zachowuje doskonałą sztywność i jest odporna na rozerwanie nawet podczas przenoszenia pudła archiwizacyjnego po brzegi wypełnionego dokumentami.
  • Wieko – dzięki niemu dokumentom umieszczonym w kartonie biurowym nie grozi przypadkowe zalanie czy zakurzenie, a samo otwieranie i zamykanie pudełka na dokumenty trwa ułamek sekundy i nie wymaga używania taśmy klejącej.
  • Uchwyty – nasze pudełka archiwizacyjne są doskonale przystosowane do częstego przemieszczania. Boczne wycięcia w formie uchwytów zapewniają szybką i wygodną możliwość zmiany miejsca archiwizowania dokumentów.
  • Miejsce na opis – jeśli nie chcesz zastanawiać się, co znajduje się w danym pudełku na dokumenty, możesz go opisać. Na ścianach kartonu zostało wydzielone na to specjalne miejsce. Możesz zamówić też karton archiwizacyjny z nadrukiem.
  • Tektura bezkwasowa – pudła archiwizacyjne złożone z tego typu tektury skutecznie chronią zmagazynowane w nich dokumenty przed szkodliwym działaniem kwasów i szybkim rozkładem papieru. To ważne w przypadku wieloletniej archiwizacji.
  • Łatwe składanie – zapasowe kartony do archiwizacji dokumentów albo te, które są już zbędne, możesz z łatwością złożyć. Dzięki temu oszczędzasz miejsce na ich przechowywanie do czasu, aż znów okażą się przydatne.

Kartony archiwizacyjne z dostawą

Nie ma znaczenia, czy zamówisz pojedyncze pudło archiwizacyjne A4 czy hurtową ilość pudełek na dokumenty – zamówienie zostanie dostarczone wprost pod wskazany przez Ciebie adres na terenie Polski. Dostawę realizujemy własnym transportem w przeciągu 2-3 dni od złożenia zamówienia. To nie tylko wygoda, ale i bezpieczeństwo, że kartony archiwizacyjne dotrą w nienaruszonym stanie.

Składając większe zamówienie, możesz liczyć na rabat. Cena jednostkowaspada już przy zamówieniu na 10 sztuk. Jeśli masz wątpliwość, jaki karton archiwizacyjny na segregatory albo dokumenty luzem wybrać, aby jak najlepiej pasował pod względem wymiarów, zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy wsparcia i odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące naszej oferty pudełek na dokumenty.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie