Aktywne filtry

SizzlePak – producent

Wkładasz przedmiot do pudełka i okazuje się, że zostaje w nim zbyt dużo wolnego miejsca? Nie obwiniaj się o zły wybór kartonu. To całkowicie powszechny problem, a w odpowiedzi na niego powstały różnego rodzaju wypełniacze, np. SizzlePaki. To materiały wykonane z papieru typu Kraft. Mają postać cienkich, około 4 mm pasków, o gramaturze 80 g/m2. Tak drobna struktura SizzlePaków sprawia, że są one w stanie szczelnie wypełnić niemal każdy skrawek wolnej przestrzeni wokół produktu, stabilizując przedmiot w kartonie i stanowiąc dla niego amortyzację. Postaw na SizzlePaki i spraw, by udręka z pakowaniem zamieniła się w dobrą zabawę!

Kiedy sięgnąć po SizzlePaki? Przede wszystkim wtedy, gdy przesyłasz kruche przedmioty, np. szkło, porcelanę czy ceramikę. W przypadku wyjątkowo delikatnych towarów SizzlePak stosowany jest często jako dodatkowy wypełniacz, na przykład oprócz pianki ochronnej. SizzlePak czarny lub w innych kolorach może być także znakomitym elementem dekoracyjnym dla koszy świątecznych czy kartonów z prezentem.

SizzlePak czarny i nie tylko

Użyteczność omawianego wypełniacza, w połączeniu z jego przystępną ceną sprawia, że jest on obiektem zainteresowania zwłaszcza sklepów internetowych i hurtowni. Poznaj, jakie zalety ma SizzlePak:

  • Wytrzymały – SizzlePak to wypełniacz charakteryzujący się sprężystością i wysoce odporny na zgniatanie czy rozerwanie. Wszystko przez to, że powstaje z celulozy roślinnej, czyli włókien zawartych w drewnie.
  • Lekki – jak przystało na idealny wypełniacz, SizzlePak ma znikomą wagą. To ważne zwłaszcza wtedy, gdy opłata za przesyłkę wyliczana jest na podstawie jej wagi lub gdy określony jest próg wagowy, po przekroczeniu którego opłata wzrasta.
  • Wydajny – po wyjęciu z opakowania, SizzlePak jest w stanie nawet dwukrotnie zwiększyć swoją objętość. To świetny wybór zwłaszcza dla sklepów, gdyż wypełniacz nie zajmuje wiele miejsca w przechowywaniu, a wystarcza na zabezpieczenie wielu przesyłek.
  • Atrakcyjny wizualnie – SizzlePak czarny, złoty, niebieski, a może różowy? Różna kolorystyka i sama estetyka tak wysokojakościowego papieru, jakim jest papier kraftowy sprawia, że trafia on nie tylko do kartonów przesyłkowych, ale i prezentowych.
  • Bezpyłowy – codzienna praca z wypełniaczami nie powinna negatywnie odbijać się na zdrowiu osób odpowiedzialnych za pakowanie. SizzlePak to wypełniacz niepylący, a zatem niepowodujący alergii czy innych problemów z płucami.
  • Proekologiczny – SizzlePak czarny czy różowy to kwestia wykonania go z kory innego gatunku drzewa. Wypełniacz ten nie zawiera sztucznych domieszek, przez co jest neutralny dla środowiska. Postaw na ekologię i zyskaj uznanie w oczach swoich Klientów.

SizzlePak 10kg z rabatem

Jako producent SizzlePaków współpracujemy głównie z podmiotami gospodarczymi, ale wśród nabywców naszych produktów nie brakuje również klientów indywidualnych. Najmniejsza ilość SizzlePaka, jaką można u nas zakupić, to 1kg. Jednak już od 5kg cena jednostkowa spada. Przykładowo, przy zakupie SizzlePak 10kg można zaoszczędzić ponad 30 zł. Przy każdym produkcie udostępniamy tabelę z informacją, czy aktualnie w naszych magazynach znajduje się dana ilość wypełniacza. W przypadku braków zachęcamy do pozostawienia zapytania odnośnie terminu dostępności. Chętnie udzielimy także wszelkich innych informacji i odpowiedzi na pytania związane z naszą ofertą SizzlePaków.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

- wypełniacz papierowy sizzlepak eko 1kg,

- wypełniacz papierowy pak-pak eko 1 kg,

- wypełniacz papierowy pak-pak eko czarny 1kg.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie