Aktywne filtry

Paczkomat – wymiary

Planujesz nadanie paczki w paczkomacie? Wymiary przesyłki zwykle są tym, co stwarza wtedy największy kłopot. Zamiast poszukiwania w Internecie informacji odnośnie wymiarów paczkomatu i zastanawiania się czy dane opakowanie kurierskie zmieści się do skrytki o gabarycie A, B albo C, lepiej od razu postawić na wymiarowe kartony Inpost.

Znajdziesz je w naszym sklepie. Nie musisz już zastanawiać się skąd wziąć karton na paczkę Inpost, a nawet nie musisz ruszać się z domu, aby go kupić. Wystarczy, że złożysz zamówienie, a dostarczymy je do Ciebie nawet na drugi dzień. Jeżeli chcesz, aby na Twoich opakowaniach Inpost pojawiło się firmowe logo albo inny nadruk, z przyjemnością go wykonamy.

Opakowania Inpost – dlaczego warto kupić je u nas?

Oto powody, dla których karton do paczkomatu warto kupić właśnie w naszym sklepie:

  • Wymiarowość - posiadamy kartony do paczkomatów dedykowane poszczególnym gabarytom skrytek paczkomatowych – A, B i C. Możesz maksymalnie wykorzystać przestrzeń, jaką oferuje dana skrytka, a jednocześnie nie martwić się, czy przesyłka na pewno się zmieści.
  • Różne rodzaje – znajdziesz u nas tradycyjne kartony klapowe, ale także bardziej funkcjonalne kartony fasonowe. To modele, które nie wymagają klejenia, gdyż elementy ich wykroju zazębiają się, umożliwiając łatwe otwieranie i zamykanie dowolną ilość razy.
  • Różne rozmiary – w ramach danego gabarytu oferujemy kartony Inpost o różnych wymiarach, dzięki czemu z łatwością dopasujesz odpowiedni dla przedmiotów płaskich czy podłużnych i unikniesz konieczności umieszczania wewnątrz dużej ilości wypełniaczy.
  • Łatwe składanie – wiele modeli oferowanych opakowań Inpost błyskawicznie i bezproblemowo złożysz, dzięki czemu zaoszczędzisz miejsce na przechowywanie zapasowych sztuk. Postaw na składane kartony do paczkomatu Inpost, aby zapewnić wygodę również swoim klientom.
  • Trwałość – najsolidniejsze kartony do Inpost, dostępne w naszej ofercie, złożone są z kilkuwarstwowej tektury falistej o wysokiej gramaturze. To gwarancja, że zawartość przesyłki będzie miała zapewnioną amortyzację drgań w czasie transportu, a podczas przenoszenia dno kartonu nie pęknie.
  • Wygoda – Inpost kartony z podwójnym paskiem klejowym to niebywała wygoda i przyspieszenie pakowania. Jeśli prowadzisz firmę i wysyłasz paczki do klientów, z pewnością docenią oni łatwość zwrotów, jaką zapewniają tego typu opakowania kurierskie.

Szeroki wybór - kartony do paczkomatów Inpost

Niewielkie opakowania Inpost a może całkiem pokaźne opakowania kurierskie? U nas znajdziesz kartony o różnych rozmiarach i sposobach otwierania. Stawiamy na uniwersalną kolorystykę – brąz lub biel. Przy większych zamówieniach cena jednostkowa kartonu Inpost jest niższa, dlatego zachęcamy do zrobienia zapasów, które mogą przydać się w każdej chwili!

Gdzie kupić kartony Inpost? Tylko w Kartony.eu! Stawiamy na kompleksową ofertę, dlatego w naszym asortymencie, oprócz różnorodnych kartonów do paczkomatów, znajdziesz także wiele akcesoriów przydatnych do pakowania paczek, w tym m.in. taśmy i wypełniacze. Wysyłasz niewielkie lub bardzo delikatne przedmioty, które potrzebują dodatkowego zabezpieczenia, aby dotarły do adresata w nienaruszonym stanie? Skontaktuj się z nami, a pomożemy dobrać odpowiedni karton Inpost i zaproponujemy ochronne rozwiązania.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

- karton 400x200x100mm 3w / 20 sztuk

- karton 200x200x200 mm 3 w/ 20 sztuk

- karton 400x350x250mm 3w / 20 sztuk

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie