Aktywne filtry

Pianka polietylenowa w rolkach

Pianka polietylenowa 5mm lub cieńsza to produkt poszukiwany najczęściej przez firmy prowadzące sprzedaż wysyłkową swoich towarów. Czasem jednak po tego typu materiał zgłaszają się też osoby prywatne. Pianka polietylenowa w rolkach może być bowiem świetnym materiałem do zabezpieczenia cennych przedmiotów podczas przeprowadzki. Lista jej zastosowań jest naprawdę długa i obejmuje m.in. budownictwo, przemysł odzieżowy, a nawet produkcję zabawek, jednak zabezpieczanie towarów w przesyłce wciąż pozostaje jednym z głównych celów zakupywania pianki polietylenowej 5mm czy 3mm.

Dlaczego piankę polietylenową do pakowania używa tak wiele osób? To materiał, który skutecznie zabezpiecza przed zarysowaniem, obiciem, wstrząsami, zawilgoceniem, zabrudzeniem i wyładowaniami elektrostatycznymi, a dodatkowo zapewnia dobrą izolację cieplną i dźwiękochłonność. Z tego powodu bardzo często bywa ona materiałem zabezpieczającym dla mebli, elementów szklanych, ceramicznych czy sprzętów elektronicznych, wysyłanych drogą pocztową.

Pianka polietylenowa 5mm lub cieńsza – zalety

Jaka jest pianka polietylenowa do pakowania?

  • Elastyczna – pianka polietylenowa 5mm lub cieńsza jest bardzo elastyczna. Oznacza to, że z łatwością możemy owinąć w nią wysyłany przedmiot, nawet o bardzo niestandardowych kształtach.
  • Wytrzymała – nawet pianka polietylenowa 1mm jest odporna na rozerwanie czy przebicie, a pianki o większej grubości – tym bardziej. Jeżeli pianka nie ulegnie uszkodzeniu czy zabrudzeniu, można wykorzystywać ją nawet wielokrotnie.
  • Lekka – znikoma waga pianki polietylenowej do pakowania to ogromny plus z punktu widzenia zwłaszcza tych osób, które zamierzają używać jej na co dzień, w ramach prowadzonej sprzedaży wysyłkowej.
  • Niepalna – pianka polietylenowa PE jest niepalna i świetnie radzi sobie zarówno w ekstremalnie niskich, jak i ekstremalnie wysokich temperaturach. Jest także dobrze odporna na promieniowanie słoneczne.
  • Bezpieczna dla alergików – pianka polietylenowa jest neutralna chemicznie, niepyląca i bezwonna, a zatem bez obaw mogą pracować z nią nawet osoby z tendencją do uczuleń skórnych czy problemów z płucami.
  • Ekologiczna – pianka polietylenowa może być poddana w 100% recyklingowi. Do jej produkcji nie używa się żadnych szkodliwych substancji, w przeciwieństwie do pianki poliuretanowej, z którą często jest mylona.

Pianka polietylenowa 3mm i inne w ofercie Kartony.eu

W naszym sklepie internetowym udostępniamy piankę polietylenową w rolkach. W takiej formie najwygodniej wykorzystać ją do pakowania, gdyż swobodnie możemy decydować o jej długości. Przecięcia tak cienkiej pianki, jaką jest pianka polietylenowa 3mm czy 5mm, bez najmniejszego problemu można dokonać przy pomocy zwykłych, domowych nożyczek. Oprócz zróżnicowanej grubości dostępne modele różnią się szerokością oraz długością. Uczulamy zatem, aby przed dokonaniem zamówienia uważnie sprawdzić, czy parametry wybieranej pianki polietylenowej odpowiadają potrzebom.

Zapewniamy rabaty zarówno dla klientów detalicznych, jak i hurtowych. Wystarczy, że kupisz minimum 2 rolki tego samego modelu pianki polietylenowej, aby rabat automatycznie się naliczył, a im więcej kupujesz, tym więcej zyskujesz, gdyż dalej rabaty są jeszcze większe. Masz pytania do oferty pianki polietylenowej PE, które chciałbyś nam zadać? Zapraszamy.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

- pianka polietylenowa 5.0 mm 0,5m x 50 m,

- pianka polietylenowa 1.0 mm 1m x 250 m,

- pianka polietylenowa 3.0 mm 1m x 100 m.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie