Aktywne filtry

Karton długi – przydatny przy pakowaniu wielu przedmiotów

Telewizor, drukarka, plakat zwinięty w rulon, teleskopowa rura do odkurzacza – przedmiotów o podłużnych kształtach jest wiele, a ich zapakowanie wymaga posiadania kartonów długich i wąskich. Pudełka tego typu nabędziesz w naszym sklepie. Niezależnie od tego, czy chcesz zamówić hurtową ilość czy pojedynczą sztukę podłużnego kartonu, możesz na nas liczyć. A jeżeli cenisz wysoką jakość i duży wybór, z pewnością się nie zawiedziesz.

Różnorodność oferty Kartony.eu sprawia, że bez problemu dobierzesz u nas pudełko na każdą okoliczność. Chcesz wysłać dość duży przedmiot w podłużnym kartonie klapowym? Masz do dyspozycji m.in. chętnie wybierany karton 1200x600x600 mm. Potrzebujesz kartonu, w którym bezpiecznie wyślesz bądź przeniesiesz rysunek? Możesz wybierać spośród długich kartonów określanych jako tuby. Wśród oferowanych modeli znajdzie się także coś dla poszukujących estetycznego kartonu podłużnego na prezent.

Kartony długie i wąskie – dlaczego opłaca się wybrać nasze?

Na rynku można znaleźć wiele firm oferujących długie kartony. Nasza niezmiennie cieszy się zainteresowaniem kupujących, a wiele podmiotów regularnie zaopatruje się w nasze produkty. Czym zdobywamy tak duże uznanie wśród klientów?

  • Wysoka jakość – aby karton spełniał swoją funkcję, musi być trwały. Z tego powodu stawiamy na tekturę o dobrej gramaturze, a wiele modeli długich kartonów ma ścianki złożone nawet z 5 warstw takiej tektury.
  • Bogaty asortymentpodłużne kartony mogą mieć różną formę. W ramach tej kategorii produktów udostępniamy zarówno kartony klapowe, wykrojnikowe, jak i kartony typu tuby o różnych wymiarach.
  • Z nadrukiem – każdy zamówiony tubebox może zostać opatrzony nadrukiem. Zaprojektowanie nadruku leży po stronie klienta – my gwarantujemy staranne odwzorowanie dostarczonej grafiki.
  • Kompleksowo – w komplecie do długiego kartonu potrzebujesz taśmy klejącej, folii, wypełniacza albo innych akcesoriów? Nasza oferta jest szeroka, a zatem możesz zrobić kompleksowe zakupy w jednym miejscu.
  • Z dostawą – nie musisz kłopotać się z samodzielnym odbiorem zamówionych kartonów podłużnych – niezwłocznie dostarczymy je do Ciebie. Gwarantujemy dostawę w każde miejsce na terenie Polski.

Tubebox z nadrukiem

Poszukujesz kartonu 1200x600x600 mm albo innego podłużnego, aby wysyłać w nim towary, którymi handlujesz? Zadbaj o profesjonalny, firmowy karton, który będzie jednocześnie doskonałą reklamą. Jako producent kartonów posiadamy wszelkie narzędzia potrzebne do tworzenia estetycznych i trwałych nadruków. Firmowe logo, chwytliwe hasło, a nawet sama grafika, jednoznacznie kojarzona z daną firmą to nadruki, które wykonujemy najczęściej. Jedyne, co potrzebujemy, to projekt przesłany w formie graficznego pliku elektronicznego. 

Niezależnie, czy kupujesz tubeboxy do firmy czy na własne potrzeby, polecamy, aby jednorazowo dokonywać większego zamówienia. Dzięki temu masz zapewnioną niższą cenę jednostkową, a przechowywanie kartonów podłużnych, które można składać, nie stanowi problemu. Rabat można uzyskać już przy zamówieniu na 10 sztuk. Chcesz doradzić się w sprawie upatrzonego tubeboxa albo masz pytania odnośnie naszej oferty długich i wąskich kartonów? Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji pod telefonem lub e-mailem.


Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:
- karton 1000x500x500mm 5w (980x480x480)
- karton 800x400x400mm 5w (780x380x380)
- karton fasonowy 860x80x80mm / 50 sztuk

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie