Aktywne filtry

Karton 1000 mm – szerokie wykorzystanie

Kartony 1m to pudełka o wielu zastosowaniach. Bywają przydatne zarówno w działalności przedsiębiorstw, jak i w codziennym życiu gospodarstw domowych. Wysyłka przedmiotu o dużych gabarytach, przeprowadzka, paletyzacja, przechowywanie sporadycznie potrzebnych sprzętów – wszystko to staje się łatwiejsze, jeśli mamy do dyspozycji karton 1000mm lub o zbliżonych wymiarach.

Jak przystało na duże i solidne kartony, nasze produkty stworzone są ze sztywnej, 5-warstwowej tektury w kolorze jasnego brązu. Jej gramatura to aż 650 g/m2. Dla nieco lżejszych przedmiotów przygotowaliśmy też kartony 1000 mm stworzone z 3 warstw tektury o gramaturze 480 g/m2. W przypadku jeśli karton 1m okazałby się za mały dla zawartości, którą zamierzasz w nim umieścić, zapraszamy do przejrzenia naszej oferty modeli o długości o 200 mm większej.

Karton 1000 w ofercie Kartony.eu

Oto główne powody, dla których klienci chętnie decydują się na skorzystanie z naszej oferty kartonów 1000mm:

  • Bezpieczeństwo – skuteczna ochrona to najważniejszy cel stawiany przed dużymi modelami kartonów, do jakich należą m.in. kartony 1000mm. Wybierając tak solidne produkty, jakie oferujemy, do minimum zredukujesz ryzyko wgnieceń, pęknięcia dna czy innych uszkodzeń.
  • Wybór – różne warianty rozmiarowe ułatwiają dopasowanie kartonu 1m względem wielkości przedmiotu, który ma zostać w niego zapakowany, a tym samym ograniczają konieczność użycia wypełniaczy, aby zapewnić przedmiotowi stabilizację wewnątrz pudełka.
  • Akcesoria – tekturowe przekładki czy wypełniacze w wielu różnych rodzajach również możesz zakupić w naszym sklepie i otrzymać razem z zamówionymi kartonami 1000 mm. Posiadamy także solidne taśmy klejące, które są niezbędne do zamknięcia tego typu kartonu.
  • Nadruk – profesjonalne urządzenia i fachowo dobrane metody nadruku umożliwiają precyzyjne odwzorowanie na kartonach projektu graficznego, który nam dostarczysz. Oczywiście możesz też zamówić kartony 1000 bez nadruku – wówczas ich cena jest zgodna z podaną w tabeli przy produkcie.
  • Dostawa – staramy się zapewnić klientom maksymalną wygodę, dlatego bierzemy na siebie kwestię związaną z dostarczeniem zamówionych kartonów 1m. Nawet jeśli zamówisz tylko pojedynczą sztukę, otrzymasz ją na podany adres, o ile znajduje się on na obszarze Polski.

Kartony 1mx1m i inne z nadrukiem

Jeśli prowadzisz firmę, zawsze warto rozważyć zamówienie kartonów 1000x1000 lub o innych wymiarach z nadrukiem. Tak duża powierzchnia ścianki kartonu zapewnia możliwość umieszczenia na nim wielu informacji, np. danych kontaktowych firmy, adresu strony internetowej czy kodu QR, który po zeskanowaniu automatycznie naprowadzi klienta na Twoją witrynę. Z kolei firmowe logo umieszczone na tak dużej powierzchni będzie doskonale widoczne już z daleka, co zapewni Twojej firmie bardzo dobrą reklamę.

Chcesz nabyć kartony 1m możliwie najtaniej? Sprawdź tabelę przy wybranym produkcie, aby dowiedzieć się ile sztuk trzeba zamówić w celu naliczenia rabatu. Pamiętaj, że kartony 1000 mm dotrą do Ciebie poskładane na płasko, a zatem ich magazynowanie nie będzie kłopotliwe. Tak samo możesz złożyć je po jednorazowym użyciu, aby poczekały do kolejnej okoliczności, w której będą przydatne. Przed zakupem chcesz zadać nam pytanie? Zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.


Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:
- karton 1000x500x500mm 5w (980x480x480)
- karton 1000x500x500mm 3w (990x490x488)
- karton 1000x600x600mm 5w (980x580x580)

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie