Aktywne filtry

Wymiary A5 – nie musisz ich znać!

Wymiary A5 to 148 x 210 mm. Jednak nawet z tą wiedzą dobranie kartonu na przesyłkę, w której umieścimy broszury czy inne dokumenty formatu A5, wcale nie jest łatwe. Musimy bowiem przewidzieć, że do łatwego wkładania i wyjmowania dokumentów z kartonu będą potrzebne dodatkowe milimetry. Luzu nie może być jednak za dużo, gdyż wtedy zawartość będzie nadmiernie obijać się o ścianki. Aby ułatwić dobranie pudełka na wymiar A5, utworzyliśmy kategorię produktową, którą właśnie przeglądasz. Zawiera ona kartony A5 idealnie dostosowane do potrzeb tego formatu.

Istnieje całe mnóstwo rzeczy, które możemy umieścić w pudełku A5 – począwszy od zdjęć czy zeszytów, po zupełnie nie papiernicze artykuły, takie jak kosmetyki czy dodatki odzieżowe np. skarpety lub rękawiczki. Kartony A5 nie zawsze muszą być w obiegu pocztowym czy kurierskim, gdyż dobrze sprawdzają się też w przechowywaniu pamiątkowych fotografii czy drobiazgów, a nawet w przygotowywaniu drobnych prezentów. Różne typy zamknięcia kartonów A5 sprawiają, że pudełka te stają się jeszcze bardziej funkcjonalne.

Kartony A5 - wymiary i inne zalety

Wymiarowość pudełek A5 to już bardzo duża zaleta, która pozwala zapomnieć o problemie jakim jest dobranie kartonu do wymiarów A5. Zalet naszej oferty jest jednak znacznie więcej:

  • Jakościowa tektura – trójwarstwowa, o gramaturze zapewniającej sztywność i wytrzymałość na przebicie czy przedarcie. Pakując paczkę z takimi kartonami A5 nie musisz martwić się o to, czy dojdzie do adresata w całości.
  • Dla wszystkich – nie ograniczamy się jedynie do sprzedaży produktów klientom hurtowym. Osoby prywatne również mogą skorzystać z oferty pudełek A5 i zakupić je nawet w pojedynczych sztukach.
  • Całościowe zakupy – masz dość kupowania każdego produktu w innym sklepie? Z myślą o potrzebach Klientów stworzyliśmy ofertę, w której z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do pakowania.
  • Nadruk – schludne opakowanie w uniwersalnym kolorze brązu może być świetną bazą pod nadruk, na którym zyska rozpoznawalność Twojej firmy. Zamów u nas kartony A5 z dowolnie zaprojektowanym przez siebie nadrukiem.
  • Do drzwi – lubisz zakupy z dostawą? U nas dostawę masz zagwarantowaną niezależnie od liczby zamówionych pudełek A5 czy lokalizacji na terenie Polski. Dowozimy zamówienia samodzielnie, a nie poprzez firmy kurierskie.

Pudełko A5 z nadrukiem

Wszyscy przyzwyczailiśmy się do tego, że otrzymując przesyłkę z zamówionym towarem, zwykle widzimy na niej logo sklepu, w którym dokonaliśmy zakupu. Do tego przyzwyczajeni są również Twoi Klienci, dlatego warto zainwestować w kartony A5 z nadrukiem, aby nie odstawać od konkurencji i coraz bardziej powszechnie praktykowanych standardów profesjonalnej sprzedaż wysyłkowej. Wymiary kartonu A5 pozwalają na nadrukowanie dość dużej wielkości logo albo danych firmowych. Nadruki kolorowe i na wewnętrznej ściance pudełka również są w zasięgu naszych możliwości!

Masz w planach złożenie zamówienia hurtowego? Tym bardziej nasza oferta będzie dla Ciebie korzystna, gdyż dla Klientów zamawiających kilkadziesiąt lub kilkaset sztuk pudełek A5 przygotowaliśmy bardzo atrakcyjne zniżki. Wejdź w upatrzony karton, aby poznać szczegóły, a w razie chęci porozmawiania z naszym doradcą, skontaktuj się telefonicznie lub poprzez e-mail.


Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:
- karton fasonowy 214x155x17mm biały
- karton fasonowy 250x210x100mm biały / 50 sztuk
- karton fasonowy 225x155x41mm / 100 sztuk

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie