Aktywne filtry

Wyposażenie magazynu - wybierz odpowiednie kartony do magazynowania

Niezależnie od tego, czy prowadzisz wielkopowierzchniowy obiekt, czy niewielkie zaplecze na potrzeby sklepu, pudełka są tym, co powinno znaleźć się na wyposażeniu magazynu. Pełnią one rolę kartonów zbiorczych i umożliwiają uporządkowanie pojedynczych sztuk towaru. Alternatywą są oczywiście plastikowe skrzynki czy pojemniki, ale coraz częściej wybór pada właśnie na kartony magazynowe, jako znacznie bardziej ekologiczne i tak samo wygodne rozwiązanie.

Prowadzimy sprzedaż hurtową i detaliczną. Opakowania logistyczne równie dobrze można bowiem wykorzystać do zaspokojenia własnych potrzeb magazynowych. Na strychu, w piwnicy, w garażu – jeśli zdarza Ci się przechowywać w tych miejscach wiele przedmiotów, których nie używasz na co dzień, karton na magazyn może być bardzo przydatny. Dzięki nim nie tylko zabezpieczysz rzeczy przez wilgocią, kurzem i zabrudzeniem, ale także unikniesz wrażenia bałaganu wewnątrz pomieszczenia.

Pudełka magazynowe – dlaczego warto postawić na nasze kartony do magazynu?

Co sprawia, że tak wielu właścicieli magazynów decyduje się zaopatrywać właśnie w nasze pudełka magazynowe?

  • Trwałość – nasze pudełka magazynowe są gotowe na częste przenoszenie, przewożenie wózkiem transportowym czy piętrzenie. Ich kilkuwarstwowa struktura, na jaką składa się tektura falista o wysokiej gramaturze, to gwarancja sztywności i odporności na odkształcenia oraz uszkodzenia.
  • Z własnym nadrukiem – chcesz, aby na kartonach magazynowych widniało firmowe logo albo informacja dotycząca tego, jaki towar znajduje się w środku? Chętnie wykonamy zaprojektowany przez Ciebie nadruk.
  • Wiele modeli – niezależnie od tego, czy poszukujesz niewielkich opakowań magazynowych do przechowywania towarów luzem czy dużych kartonów zbiorczych, u nas znajdziesz odpowiednie modele.
  • Łatwe składanie – stany magazynowe dynamicznie się zmieniają, a puste opakowania logistyczne wcale nie muszą zabierać cennego miejsca. W zależności od potrzeb, w mgnieniu oka złożysz lub rozłożysz karton do magazynu.
  • Dodatkowe akcesoria – jeśli chcesz zabezpieczyć towar w kartonach zbiorczych za pomocą odpowiednich wypełniaczy lub folii albo potrzebujesz taśmy do zaklejenia pudełek, u nas zaopatrzysz się kompleksowo.
  • Błyskawiczna dostawa – pudełka magazynowe dotrą do Ciebie nawet na drugi dzień. Dostarczamy zamówienia do klientów z całej Polski, a realizacja dostawy przez nas samych to gwarancja, że kartony na magazyn nie ulegną zniszczeniu w transporcie.

Kartony zbiorcze z nadrukiem

Nie chcesz ręcznie opisywać każdego opakowania logistycznego? U nas masz możliwość zamówienia kartonów magazynowych z nadrukiem. To ważne, aby uniknąć pomyłek przy kompletacji zamówienia albo realizować je zgodnie z zasadą FIFO. Z kolei jeśli działasz w ramach łańcucha dostaw i Twoje opakowania magazynowe będą trafiały do jego kolejnych ogniw, ważne jest, by budować postrzeganie firmy jako profesjonalnej i dbającej o szczegóły, a nadruk na pudełkach z pewnością Ci w tym pomoże.

Na wyposażeniu magazynu warto mieć odpowiedni zapas kartonów. Nigdy nie wiadomo, kiedy się przydadzą. Zamawiając większą liczbę pudełek, gwarantujesz sobie także niższą cenę. Zniżki zaczynają się już od 10 sztuk. Nie wiesz, jakie opakowania logistyczne wybrać dla swojego magazynu? Możesz liczyć na nasze wsparcie! Jesteśmy dostępni pod telefonem lub e-mailem.


Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:
- karton 150x150x150 mm 3w / 25 sztuk
- karton 400x300x100mm 3w / 20 sztuk
- karton 400x400x400mm 3w / 10 sztuk

rozwiń więcej >