Aktywne filtry

Solidne pudełko na wino

Kartonowe pudełko na wino to tańsza, wygodniejsza i ekologiczna alternatywa dla plastikowych skrzynek. Właśnie dlatego decyduje się na nią coraz więcej firm prowadzących działalność w zakresie dystrybucji wina, wódki czy innych napojów w szklanych butelkach. Klienci biznesowi, składający u nas większe zamówienia, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Jednak do zakupów zapraszamy także klientów detalicznych, poszukujących wygodnych opakowań na wino przechowywane w większych ilościach albo na wino wręczane w ramach prezentu.

Przy kartonach na wino wyjątkowo ważna jest solidność. To od niej zależy, czy przesyłka bezpiecznie dotrze do odbiorcy. Oferujemy opakowania kartonowe na wino stworzone z wielowarstwowej tektury o solidnej gramaturze.

Opakowania na wino – dlaczego warto kupić je u nas?

Prowadzimy stałą współpracę z wieloma dystrybutorami napojów. Dlaczego warto wybrać nasze kartony do wysyłki wina?

  • Najwyższa jakość – 5-warstwowa tektura doskonale amortyzuje wstrząsy podczas transportu i chroni butelki przed stłuczeniem. Dodatkowo w pudełkach na wino przeznaczonych na kilka butelek znajduje się wkładka, dzięki której poszczególne butelki nie obijają się o siebie.
  • Estetyka – wszystkie nasze kartony na wino cechuje estetyka, ale posiadamy też specjalny, ozdobny model z kijkiem. To eleganckie pudełko przeznaczone na zapakowanie pojedynczej butelki. Wzbogacone wypełniaczem w postaci wełny drzewnej z pewnością zrobi na odbiorcy dobre wrażenie.
  • Duży wybór – oferujemy zarówno pojedyncze opakowania na wino, jak i opakowania zbiorcze. Zmieścisz w nich 3, 6 lub 12 butelek wina lub innego napoju w szklanych butelkach. Zbiorcze opakowania kartonowe na wino mają formę klapową, pojedyncze – fasonową, która zapewnia wygodne otwieranie i zamykanie.
  • Wymiarowość – staramy się, aby pudełka kartonowe na wino projektować nie tylko z myślą o rozmiarze butelek, ale z uwzględnieniem rozmiarów skrytek paczkomatowych. Nasze kartony do wina na 1 lub 3 butelki doskonale mieszczą się w gabarycie B obowiązującym w Inpost.
  • Gotowe oznakowanie – nabywając nasze pudełka transportowe na wino nie musisz już kupować osobno naklejek informujących o delikatnym charakterze przesyłki. Są one opatrzone gotowym nadrukiem „uwaga szkło”, który z pewnością rzuci się w oczy każdemu kurierowi.
  • Dostawa – zamówione kartony na wino otrzymasz wprost pod wskazany adres nawet już na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Zapewniamy dostawę na terenie całej Polski. Dzięki temu, że realizujemy ją własnym transportem, nie ma ryzyka uszkodzenia kartonów w czasie dostawy.

Firmowy karton na butelki - kartony wysyłkowe na wino

Wiele firm zamawiających kartony na butelki chce, aby znajdował się na nich nadruk, np. w postaci firmowego logo i nazwy firmy. Z przyjemnością podejmiemy się takiego zlecenia. Opakowanie na wino z nadrukiem to doskonały sposób na reklamę. Nadruk umieszczony wewnątrz kartonu może być także sposobem na miłe podziękowanie klientowi za wybór właśnie Twojego produktu.

Elegancki i wytrzymały karton do wysyłki wina to połowa sukcesu, ale równie ważne jest gustowne wypełnienie. U nas nabędziesz jedno i drugie. Oferujemy między innymi wełnę drzewną, która doskonale sprawdza się aby wypełnić kartony do transportu wina i uniknąć uszkodzeń szklanych butelek. Jeżeli masz pytania lub potrzebujesz porady odnośnie wyboru kartonu do wina albo akcesoriów do pakowania, zapraszamy do kontaktu.


Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:
- karton fasonowy do butelek 380x100x100+wkładka 5w.
- karton na 3 wina podwójny z wkładką 325x125x350mm.
- karton na 12 win podwójny z wkładką 420x325x350mm.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie