Aktywne filtry

Taśma do pakowania

Taśma pakowa, jak sama nazwa wskazuje, jest niezastąpionym pomocnikiem przy pakowaniu. Każde pudełko kartonowe o budowie klapowej zamykamy bowiem właśnie przy jej użyciu. Jeśli zastanawiasz się gdzie kupić taśmę pakową, dobrze trafiłeś. W Kartony.eu oferta tego typu produktów jest bogata, a ich jakość bardzo zadowalająca. Znajdziesz u nas modele przygotowane do wykorzystywania nawet w trudnych warunkach i przyczepne nawet do stali.

Taśma pakowa przezroczysta, oprócz zaklejania kartonów, może służyć też np. do łączenia przedmiotów czy owijania ich w folie zabezpieczające. Możliwości zastosowania taśmy do pakowania są różne, tak samo jak różne są branże, w których może się ona przydać. Nabywcami naszych produktów są przede wszystkim sklepy internetowe, magazyny, fabryki, centra logistyczne, firmy przeprowadzkowe, ale także zwykli klienci, poszukujący brązowej taśmy pakowej lub innej do potrzeb prywatnych.

Zalety naszych taśm do pakowania paczek

Dlaczego w taśmy pakowe warto zaopatrywać się u nas?

  • Mocne – naszym priorytetem jest jakość, dlatego oferowane taśmy pakowe wykonywane są z polipropylenu o dużej grubości. Wiele modeli można rozciągnąć nawet do 140% bez obawy o rozerwanie. Z kolei różne rodzaje klejenia zapewniają perfekcyjną przyczepność.
  • Odporne – na wilgoć, promieniowanie UV, starzenie się, skrajne temperatury czy zapylenie. Wystarczy dobrać produkt stworzony z odpowiedniego materiału, np. taśmę pakową papierową albo z polipropylenu i zwrócić uwagę na rodzaj jej kleju, aby zyskać model, który poradzi sobie w danych warunkach.
  • Duży wybór – taśma pakowa przezroczysta to klasyka, ale mamy także taśmy pakowe papierowe, brązowe, a nawet kolorowe. U nas z łatwością dobierzesz model, który będzie dobrze komponował się wizualnie z paczką czy oklejanym przedmiotem. Znajdź poszukiwany kolor lub zapytaj nas o jego dostępność.
  • Dobra cena – poziom cen w Kartony.eu jest bardzo przystępny w porównaniu z innymi ofertami na rynku. Szczególnie opłacalne jest zamówienie przynajmniej kilku taśm pakowych danego modelu – w ten sposób można wydać nawet kilkaset złotych mniej.
  • Szybka dostawa – nie zwlekamy z wysyłką zamówionych taśm do pakowania paczek, dlatego możesz spodziewać się, że dojdą na podany adres nawet następnego dnia. Modele dostępne w tej kategorii wysyłamy od ręki. Nieco dłużej zajmuje realizacja zamówień na taśmy z własnym nadrukiem.
  • Nadruk – taśma pakowa kolorowa lub przezroczysta może być narzędziem 2w1 – użytkowym i reklamowym. Zapytaj nas o cenę wybranego modelu w przypadku zamówienia go z własnym nadrukiem.

Taśma pakowa papierowa i inne w ofercie Kartony.eu

Przy wybieraniu taśmy do pakowania paczek, powinniśmy zwrócić uwagę na rodzaj kleju. Taśmy na kleju akrylowym to najbardziej standardowe modele, odpowiednie do stosowania w temperaturze pokojowej. Jeżeli zależy nam, aby taśma pakowa radziła sobie w niskich temperaturach czy przy dużym zawilgoceniu, lepiej postawić na model z klejem solvent. Z kolei jeśli ważne jest, aby taśma miała wysoką początkową siłę klejenia, warto wybrać modele z klejem hot-melt.

Potrzebujesz fachowego doradztwa, bo nie wiesz jaki klej najlepiej sprawdzi się przy Twoich potrzebach? A może wahasz się czy wybrać taśmę pakową papierową czy z tworzywa sztucznego? Chętnie podpowiemy! Zwróć się z zapytaniem na naszego e-maila lub zadzwoń do nas.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

- taśma pakowa solvent stickytape+ 48 / 66 y brąz - 6 sztuk,

- taśma pakowa solvent stickytape+ 48/66 y bezbarwna 6 sztuk,

- taśma samoprzylepna 48/50 y akryl smart brąz - 6 sztuk.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie