Aktywne filtry

Karton 350x350 – do przesyłek i nie tylko

Dobranie kartonu, który będzie pasował na wymiar i dobrze zabezpieczy przesyłkę to nie lada wyzwanie, z którym mierzy się każdy wysyłający paczkę za pośrednictwem poczty, kuriera czy paczkomatu. Jeśli spodziewasz się, że to, co zamierzasz wysłać, zmieści się w kartonie o wymiarach 350x350 lub mniejszym, jesteś we właściwym miejscu. Jako producent kartonów 350 oferujemy niemały wybór.

Karton o wymiarach 350x350 mm znajduje także zastosowanie w działalności sklepów internetowych. Z powodzeniem wyślemy w nim wiele popularnie nabywanych towarów, ale równie dobrze można wykorzystać go jako karton zbiorczy. Wielowarstwowa, sztywna tektura sprawia, że karton jest trudny do uszkodzenia i amortyzuje wstrząsy, na jakie przesyłka narażona jest w czasie transportu. Używając tego typu kartonów 350 w swoim biznesie, nie musisz mieć wyrzutów sumienia – to przyjazne środowisku materiały, które mogą być przetwarzane wielokrotnie.

Karton 350 w ofercie Kartony.eu

Nasza oferta kartonów 350 jest bardzo zróżnicowana, gdyż obejmuje zarówno większe kartony z klapami, jak i fasonowe, w tym płaskie, które są w stanie pomieścić format A4. Niezależnie od modelu, który wybierzesz, możesz liczyć na:

  • Trwałośćkartony 350, które oddajemy w ręce Klientów, charakteryzuje dobra trwałość. To zasługa wysokogatunkowej tektury, jaka używana jest do ich produkcji, a także starannego wykonania, które wpływa również na estetykę pudełka.
  • Wybór – staramy się, aby każdy, kto zajrzy do naszej oferty, znalazł w niej to, czego potrzebuje. Jeśli kartony 350 nie będą pasowały, pamiętaj, że w innych zakładkach masz do dyspozycji modele o długości boku od 100 do 1200 mm.
  • Taśma – wybierając klapowy karton o wymiarach 350x350 lub innych, będziesz potrzebować taśmy klejącej. Zamów ją u nas razem z wypełniaczami i innymi akcesoriami, które również okażą się przydatne.
  • Nadruk – udostępniamy kartony 350z gotowym nadrukiem, ale możesz też zlecić nam wykonanie nadruku wedle projektu graficznego, który dostarczysz. Wszystkie nasze realizacje cechuje wysoka estetyka i trwałość.
  • Dowóz – zamówione kartony 350 dowozimy do domu lub magazynu Klienta w czasie nie dłuższym jak kilka dni roboczych. Takie rozwiązanie gwarantuje otrzymanie zamówienia bez żadnych uszkodzeń. Obsługiwanym terenem jest cała Polska.

Karton 350 z nadrukiem

Kiedy kartony klapowe 350 lub inne są nieodzowną częścią działalności firmy, wręcz wskazane jest, aby umieścić na nich nadruk w postaci logotypu. Nie narzucamy żadnych ograniczeń co do wielkości, koloru ani umiejscowienia nadruku, ale zaznaczamy, że nie uczestniczymy w procesie projektowania ani konwertowania projektu do odpowiedniego formatu. Z kolei wybór kartonów 350 z gotowym nadrukiem świątecznym to świetny sposób na to, aby pogłębić dobrą relację z klientem i wywołać na jego twarzy uśmiech.

Szukasz kompromisu pomiędzy jakością a dobrą ceną? U nas nie musisz – otrzymasz solidne kartony 350, a jeśli zamówisz ich więcej, cena jednostkowa będzie niższa nawet o 40%! Szczegóły sprawdzisz w tabeli przy każdym produkcie. Znajduje się tam również informacja o tym, czy dany karton 350 jest aktualnie dostępny. Jeśli przed złożeniem zamówienia chcesz o coś dopytać albo potrzebujesz fachowego wsparcia w doborze kartonu 350, masz do dyspozycji naszych pracowników. Do dzieła!


Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:
- karton 350x220x250mm 3w / 20 sztuk
- karton 350x250x140mm 3w / 20 sztuk
- karton 320x220x110mm 3w / 20 sztuk

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie