Aktywne filtry

Pudełka fasonowe z nadrukiem w Kartony.eu

W obiegu kurierskim i pocztowym brązowe albo szare kartony to codzienność. To także świetne pole do popisu dla firm, które szukają sposobów na wyróżnienie się. Przełamujące nudę pudełka fasonowe z nadrukiem mają szansę sprawić, że Twoja firma zapadnie w pamięć, a całkiem estetyczny karton z nadrukiem Klient postanowi zachować u siebie na dłużej. Najczęściej opakowania tego typu trafiają na półkę i pełnią rolę schowka na różne drobiazgi.

Jesteśmy znanym i sprawdzonym producentem kartonów z nadrukiem. Regularnie napływają do nas zamówienia od sklepów internetowych, ale także od klientów prywatnych. Zakup hurtowych ilości opakowań kartonowych z nadrukiem gotowym jest u nas wyjątkowo opłacalny, gdyż w porównaniu z innymi ofertami na rynku, zapewniamy duże upusty cenowe. O zasadach ich naliczania można poczytać, otwierając podstronę poświęconą konkretnemu modelowi kartonu fasonowego z nadrukiem gotowym.

Opakowania z nadrukiem gotowym - zalety

Co przemawia za tym, aby wybrać kartony fasonowe z nadrukiem?

  • Szybszy czas realizacji – chcesz uniknąć tracenia czasu i pieniędzy na przygotowywanie projektu indywidualnego nadruku, a potem czekania na wyprodukowanie pudełek z nadrukiem? Modele z gotowym nadrukiem czekają już w naszym magazynie i mogą trafić do Ciebie błyskawicznie!
  • Wyróżnienie się – opakowania kartonowe z nadrukiem indywidualnym są według Ciebie zbyt nachalną reklamą? Uniwersalny nadruk również pozwoli na wyróżnienie się, ale zdecydowanie bardziej subtelne. Jeśli zależy Ci na wyróżnieniu pod względem koloru kartonu, polecamy nasze pudełka dwustronnie czarne.
  • Praktyczność – postaw na pudełka z nadrukiem, które po dostarczeniu do Klienta nie wylądują w koszu, ale będą miały szansę zyskać nowe zastosowanie. Elegancki nadruk to zachęta do postawienia ich w widocznym miejscu, a to oznacza sprytną reklamę dla Twojej firmy.
  • Wygoda – zarówno pakowania, jak i użytkowania. Pudełka fasonowe z nadrukiem to modele, które zamkniesz w mgnieniu oka, bez kłopotliwego klejenia taśmą. Docenią je również Klienci, gdyż takie opakowanie będą mogli wielokrotnie otwierać i zamykać.
  • Jakość – zarówno pudełek, jak i samego nadruku. Kartony fasonowe z nadrukiem tworzone są przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Odpowiednio dobrana metoda znakowania sprawia, że takie czynniki jak przecieranie czy nasłonecznienie nie powodują niszczenia nadruku.

Opakowania kartonowe z nadrukiem – popularne modele

Kartony fasonowe z nadrukiem cieszą się wyjątkową popularnością wśród firm sprzedających artykuły związane z szeroko pojmowaną estetyką. Przykładowo, dla sklepów kosmetycznych czy z artykułami fryzjerskimi dobrym wyborem może być opakowanie z nadrukiem kwiatowym. Subtelny, biały ornament na pudełku podkreśli charakter przesyłki i z pewnością przypadnie do gustu jej odbiorczyniom.

Z kolei nadawcy poszukujący mniej tematycznych pudełek fasonowych z nadrukiem gotowym mogą postawić na modele z białymi groszkami albo z czarnymi kreskami. Jedne i drugie są tak uniwersalne, że mogą zostać użyte do różnego typu produktów. Jeśli mowa o pudełkach fasonowych z nadrukiem gotowym to warto pamiętać również o tym, że posiadamy wiele modeli z motywami świątecznymi. Jesteśmy otwarci na pytania i potrzebę fachowej porady – zapraszamy do kontaktu.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

- karton 325x325x13mm na płyty winylowe z nadrukiem / 25 sztuk,

- karton na 3 wina podwójny z wkładką 325x125x350mm,

- karton świąteczny 310x200x250mm /10 sztuk.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie