Aktywne filtry

Karton format A3

Gdy wpiszemy w wyszukiwarkę internetową zapytanie o format A3, dowiemy się, że jego wymiary to 297 x 4420 mm. Jednak wcale nie musimy mieć tej wiedzy, aby znaleźć idealny karton formatu A3. Wystarczy dokonać wyboru spośród modeli, które udostępniamy w ramach tej kategorii. Każde wyświetlone tutaj pudełko posiada dno o rozmiarach jedynie niewiele większych niż wymiary A3. Karton musi bowiem umożliwiać łatwe wkładanie i wyjmowanie przedmiotów o tym wymiarze.

Do czego można użyć kartonów A3? Przede wszystkim do przesyłek. O ile pojedynczy blok techniczny A3 bez trudu spakujesz w pudełko typu tuba, które również mamy w sprzedaży, o tyle większa ilość takich bloków wymaga już umieszczenia ich w pudełku A3. Podobnie jest z wszystkimi niezginalnymi przedmiotami o tym wymiarze, np. z obrazami. Produktami z tej kategorii warto zainteresować się również przy poszukiwaniach kartonu na kalendarz A3.

Karton A3 – wymiary dostępne w naszej ofercie

Poniżej znajdziesz wymiary kartonów A3, jakie możesz nabyć w naszym sklepie, ale zanim zaczniesz przeglądać produkty, poznaj najważniejsze plusy naszej oferty:

  • Wygoda – nie trać czasu na porównywanie wymiarów pudełek z wymiarami A3 kartony dostępne w tej kategorii będą idealnie pasować. Do Twojej decyzji pozostaje jedynie wysokość pudełka i sposób zamykania.
  • Solidność – w kartony A3 zwykle pakowany jest papier, a z racji tego, że ma on dość dużą wagę, solidność pudełka jest w tym przypadku wyjątkowo ważna. Z naszymi produktami możesz być spokojny.
  • Rozbudowana oferta pudełka A3 są tylko niewielką częścią naszej oferty. Dobierz do nich na przykład taśmę klejącą i wypełniacze, aby wszystkie potrzebne akcesoria zostały do Ciebie dostarczone razem.
  • Hurt i detal – u nas zakupy zrobisz już od jednej sztuki, a zatem zapraszamy do współpracy zarówno klientów detalicznych, jak i hurtowych. Opracowaliśmy zasady przyznawania zniżek dla zamówień od 10 sztuk.
  • Nadruk – dobrze zaprojektowany nadruk może sprawić, że pudełko stanie się kartonem ozdobnym A3 albo kartonem firmowym. Usługę nadruku wykonujemy korzystając z własnych, profesjonalnych urządzeń.
  • Szybkie dostarczenie – z nami uzupełnisz swoje zapasy kartonów A3 w ciągu kilku dni roboczych od wysłania zamówienia. Przyjedziemy osobiście pod wskazany adres odbioru, o ile jest on położony na terenie kraju.

Karton na kalendarz A3 z nadrukiem

Zamierzasz nabyć u nas karton na kalendarz A3 albo pudełko A3 na inne gadżety firmowe, które podarujesz swoim kontrahentom? Warto zadbać o to, aby widniał na nich firmowy znak. Jednak nadruk staje się coraz bardziej powszechny i możemy spotkać go praktycznie na wszystkich opakowaniach wysyłkowych, w jakich firmy doręczają swoje produkty klientom. Zwykle pełni funkcję marketingową, ale równie dobrze możemy dzięki niemu stworzyć wyjątkowy karton ozdobny A3, który posłuży np. do przechowywania prac rysunkowych.

Kluczowe znaczenie w wyborze oferty ma dla Ciebie cena? Kartony A3 zakupione w ilości hurtowej w naszym sklepie są o wiele tańsze w porównaniu z ofertami konkurencji. Dajemy szansę na atrakcyjne rabaty również klientom prywatnym, gdyż mniejsze zniżki naliczane są już przy zakupie 10 sztuk. Jeśli nie chcesz wybierać pudełka A4 samodzielnie, skontaktuj się z nami, abyśmy przedstawili Ci najlepiej pasujące modele względem Twoich potrzeb.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie