Aktywne filtry

Szare pudełko – klasyka pakowania

Przyjęło się, że po szary karton sięgamy przy wysyłce dużych przedmiotów. Coraz więcej firm przekonuje się jednak, że fantastycznie spisują się również przy mniejszych przesyłkach. Dlaczego? Po pierwsze, szare pudełko zawsze będzie wyglądało bardziej gustownie, niż zwykła biała koperta wysyłkowa. To ważne, gdyż marki, które chcą oprzeć swoją strategię o wysoką jakość czy wyjątkowość produktów, powinny zadbać również o ich opakowanie. Po drugie, karton szary zapewni wielu produktom nieporównywalnie większe bezpieczeństwo, niż koperta, a tym samym ograniczy straty z tytułu uszkodzenia przesyłki w transporcie. I w końcu – pudełka szare to krok w stronę troski o środowisko, który z pewnością zostanie doceniony przez Twoich odbiorców!

Szare kartony są jednak tak uniwersalne, że znajdują użyteczność przy wielu innych okazjach. Ciężko wyobrazić sobie zorganizowanie bez nich przeprowadzki. Są także niezastąpione w przechowywaniu rzeczy, np. w piwnicy albo na strychu. Świetnie sprawdzą się też jako pudełka zbiorcze dla produktów luzem lub w opakowaniach jednostkowych. Z kolei w okresie świątecznym albo w uroczystych dniach popularne jest przeznaczanie szarego pudełka na prezent. Wystarczy obkleić go ozdobnym papierem, aby zyskało nowy, niepowtarzalny charakter.

Pudełka szare – zalety oferty Kartony.eu

Dlaczego szare kartony warto nabywać u nas?

  • Jakość – naszą domeną jest jakość, dlatego znajdziesz u nas kartony szare cechujące się solidnością i estetyką. Stawiamy na wysokojakościową tekturę falistą, która zapewnia pudełkom dobrą sztywność i odporność na uszkodzenia.
  • Szeroki asortyment – modele klapowe, fasonowe, małe, średnie, duże, a nawet nietypowe pudełka szare, np. w formie tuby – to wszystko i jeszcze więcej znajdziesz w naszej ofercie.
  • Nie tylko szare kartony – ale także folie, papiery pakowe, taśmy, wypełniacze i wiele innych akcesoriów, które będą przydatne w komplecie z szarym kartonem. Zrób jedno zamówienie i zaopatrz się we wszystko, co potrzebne.
  • Szybka dostawa – nikt nie lubi długo czekać, dlatego stawiamy na szybką obsługę. Zamówione pudełka szare zwykle wychodzą z naszego magazynu na drugi dzień po dokonaniu zakupu online.
  • Upusty cenowe – kupuj taniej, składając jednorazowe, duże zamówienia. Przy każdym produkcie prezentujemy przejrzyste warunki otrzymania rabatu, z którymi warto zaznajomić się w momencie dokonywania zakupu.
  • Nadruki – udostępniamy szare pudełka z gotowymi nadrukami, a także tworzymy modele pod konkretne zamówienia. Stwórz z nami niepowtarzalne pudełka z dowolną grafiką lub/i tekstem.

Szary karton z nadrukiem

Do swojej firmy potrzebujesz szarych pudełek z nadrukowanym logo? Wybierz pasujące pudełko i wyślij do nas zapytanie cenowe, w którym podasz link do wybranego modelu, załączysz projekt nadruku oraz krótko opiszesz, na której części kartonu ma znajdować się nadruk. W razie zainteresowania zamówieniem przygotujemy wizualizację szarego kartonu z Twoim nadrukiem i jeśli ją zaakceptujesz, uruchomimy produkcję. Choć prawie zawsze zamówienia tego typu dotyczą nadruku logotypu, jesteśmy otwarci także na inne, nietypowe pomysły i zapewniamy wysoką jakość nadruków.

Z ewentualnymi zapytaniami dotyczącymi oferty szarych kartonów prosimy zgłaszać się telefonicznie lub poprzez e-maila.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

- karton 150x150x150 mm 3w / 25 sztuk,

- karton 400x200x100mm 3w / 20 sztuk,

- karton 400x350x250mm 3w / 20 sztuk.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie