Aktywne filtry

Pudełko świąteczne – szybkie zakupy, gotowe nadruki

Pod koniec każdego roku rozpoczyna się swoisty boom na pudełka świąteczne. Aby ułatwić zakupy w tym gorącym okresie, w tej kategorii zgromadziliśmy wszystkie nasze produkty, które idealnie sprawdzą się w roli opakowań na prezent świąteczny. Jeśli lubisz gotowe rozwiązania, polecamy zainteresować się modelami z nadrukiem. Subtelne, delikatne motywy świąteczne czynią karton nie tylko idealnym na prezent, ale także na sprzedaż wysyłkową różnego rodzaju gadżetów świątecznych.

Pudełko na prezent świąteczny możemy ozdobić także wedle własnego uznania. Jeśli nie chcesz zlecać nam wykonania autorskiego nadruku, możesz nabyć u nas klasyczny, szary papier, który jest niezastąpiony w awangardowym pakowaniu prezentów. Do tego masz do dyspozycji szereg świątecznych taśm pakowych i ozdobne zawieszki. Kup pudełko świąteczne i wszystkie akcesoria do pakowania za jednym razem!

Opakowania świąteczne w ofercie Kartony.eu

Dlaczego spośród ofert wielu producentów kartonów świątecznych opłaca się wybrać właśnie naszą?

  • Nadruk – chcesz stworzyć pudełko na prezent świąteczny ściśle według swojego pomysłu? Nie ma problemu! Przelej pomysł na projekt w formie elektronicznej i przekaż go naszym pracownikom, abyśmy mogli wyprodukować dla Ciebie pudełka świąteczne z nadrukiem.
  • Wygodne zamykanie – modele z gotowym nadrukiem to wykrojnikowe pudełka świąteczne, do których zamknięcia nie potrzeba taśmy. Są idealne w przypadku przygotowywania wielu prezentów, gdyż umożliwią nam zrobienie tego w krótszym czasie.
  • Mnogość wyboru – tworząc tę kategorię staraliśmy się zaproponować pudełka o zróżnicowanej wielkości, trafiającej w potrzeby różnych prezentów. Zróżnicowany jest także sposób ich zamykania. Mamy nadzieję, że odnajdziesz tu pudełko świąteczne na miarę swoich potrzeb.
  • Dobra jakość – niezależnie od tego, czy opakowanie świąteczne użyjesz jako karton wysyłkowy, czy jako prezent pod choinkę, możesz być pewien jego dobrej jakości. Sztywne, wytrzymałe ścianki zbudowane z kilkuwarstwowej tektury to solidne zabezpieczenie zawartości.
  • Dostawa – doskonale wiemy, jak wiele czasu pochłaniają przygotowania świąteczne, dlatego, aby Ci go zaoszczędzić, to my weźmiemy na siebie dostarczenie zamówionych kartonów świątecznych. Dowieziemy je sami w każdy zakątek na mapie Polski, który nam wskażesz.
  • Brak minimalnej wielkości zamówienia – w zakresie sprzedaży kartonów świątecznych szczególnie liczymy na owocną współpracę zarówno z klientami hurtowymi, jak i nabywcami prywatnymi. Zaopatruje się u nas wiele dużych firm i instytucji.

Pudełka na prezenty świąteczne

Świąteczne pudełka prezentowe to coś, co przydaje się każdego roku. Dlaczego więc nie zrobić sobie zapasu i w następnym sezonie mieć zakupy z głowy? Do takiego podejścia dodatkowo przekonuje kwestia zniżek. Wystarczy, że zamówisz minimum 10 sztuk danego modelu pudełka na prezenty świąteczne, aby automatycznie naliczyła Ci się kilkuprocentowa zniżka. Z kolei w przypadku klientów hurtowych, zamawiających kartony świąteczne w setkach sztuk, zniżki mogą sięgnąć nawet 40%.

W kategorii kartonów świątecznych nie odnajdujesz pudełka o wielkości, która nadawałby się na zapakowanie Twojego prezentu? Zachęcamy do przewertowania pozostałych kategorii lub do kontaktu z nami, podczas którego wspólnie spróbujemy znaleźć najlepsze rozwiązanie.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

- karton świąteczny 100x100x100mm /25 sztuk,

- karton świąteczny 202x200x70mm /25 sztuk,

- karton świąteczny 300x230x80mm / 15 sztuk.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie