Aktywne filtry

Karton fasonowy 400x400 i nie tylko

Kurtki, płaszcze, obuwie, galanteria, sprzęt sportowy, pościel – przedmioty, które da się zapakować w karton 400 mm długości, można wymieniać w nieskończoność. To pudełka chętnie nabywane przez sklepy internetowe i stacjonarne, ale także przez osoby prywatne, które mają jednorazową potrzebę przygotowania większej przesyłki lub chcą przeznaczyć karton 400 na przechowywanie przedmiotów, po które sięgają sporadycznie.

W kategorii kartonów 400 znajdują się bardzo zróżnicowane modele. Napotkasz tu zarówno kartony wykrojnikowe, jak i klapowe, np. karton o wymiarach 400 x 300 x 800. Z bardziej nietypowych wymienić można modele z wiekiem, przeznaczone do archiwizowania dokumentów. Kartony 400 mogą mieć także formę tacki na ciastka lub babeczki, a także opakowania na pizzę. Tak duża różnorodność świadczy tylko o tym, że to pudełka o naprawdę szerokich zastosowaniach.

Karton 400 w ofercie Kartony.eu

Co sprawia, że oferta Kartony.eu jest przez Klientów oceniana wysoko na tle ofert innych producentów kartonów 400?

  • Najwyższa jakość – wszystkie kartony 400 umieszczone w tym dziale cechują się dobrą trwałością, ale dla szczególnie wymagających przesyłek przygotowaliśmy pudełka złożone z 5 warstw wysokogatunkowej tektury, wyjątkowo odpornej na rozdarcie, wgniecenie czy przetarcie.
  • Różnorodność modelikarton fasonowy 400x400, karton o wymiarach 400 x 300 x 800 mm, a może jeszcze inny? Nasza oferta obfituje w modele o różnych wymiarach i różnej budowie. Wszystko to po, aby znalezienie pasującego pudełka przyszło z łatwością.
  • Wszystko pod ręką – klapowy karton 400 i taśma klejąca to nierozłączny duet, ale oprócz taśm, w naszej ofercie znajdują się także wypełniacze, folie czy dyspensery. Zamiast odwiedzać wiele sklepów, złóż u nas kompleksowe zamówienie i odbierz go nie ruszając się z domu!
  • Logo – chcesz, aby na zakupionych kartonach 400 widniał firmowy logotyp, kod QR albo inne informacje? Nie ma sprawy – przyjmujemy zamówienia na pudełka z indywidualnym nadrukiem, ale pracujemy na gotowym już projekcie, podesłanym przez Klienta.
  • Dostawa na terenie Polski – dokonując zakupu masz zagwarantowaną dostawę, której podejmie się nasz osobisty kurier. Nie dopłacasz za nią ani grosza. Zamów karton fasonowy 400x400 lub inny, który pojawi się u Ciebie nawet na drugi dzień!

Karton o wymiarach 400 x 300 x 800 z nadrukiem

Chcesz wypromować swoją firmę niewielkim kosztem? Zamiast inwestować w ulotki, które po chwili lądują w koszu, lepiej zainwestować w kartony 400 z nadrukiem. To reklama, która ma szansę trafić do szerokiego grona potencjalnych klientów, a niejednokrotnie będzie przynosiła długofalowe efekty, gdyż karton może być w użytku przez długi czas. Weź pod uwagę również to, że karton o wymiarach 400 x 300 x 800 to całkiem duży model, a zatem nadrukowane na nim firmowe logo będzie widoczne nawet z daleka.

Uzupełnij zapasy! Im więcej sztuk danego modelu kartonu 400 zamówisz, tym większy rabat otrzymasz. Nie musisz zatem wybierać pomiędzy jakością, a ceną – w naszej ofercie jakość pozostaje niezmienna, a cena zależy tylko od Twojego wyboru! Jeśli kartony 400 nie spełnią wymagań rozmiarowych, pamiętaj, że posiadamy również większe i mniejsze pudełka. W razie pytań zapraszamy do kontaktu – nasi pracownicy postarają się wyjaśnić wszystkie wątpliwości i udzielić wsparcia w wyborze.


Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:
- karton 400x200x100mm 3w / 20 sztuk
- karton 400x200x200mm 3w / 20 sztuk
- karton 400x400x400mm 3w / 10 sztuk

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie