Aktywne filtry

Kartony do pakowania i wysyłania

Każdego dnia kurierzy dostarczają miliony przesyłek. Nadawcami dużej części z nich są sklepy internetowe, dlatego to właśnie do nich szczególnie kierujemy naszą ofertę kartonów wysyłkowych. Wiemy, jak ważne w sprzedaży komercyjnej jest dobre zabezpieczenie wysyłanych przedmiotów, dlatego tworzymy opakowania wysyłkowe z nastawieniem na solidną jakość. Z myślą o działalności biznesowej wprowadziliśmy do oferty również modele z automatycznym dnem i z paskami klejowymi. Przygotowywanie paczek z tak wygodnymi pudełkami wysyłkowymi już nigdy nie będzie udręką!

Zapotrzebowanie na kartony wysyłkowe płaskie albo innego rodzaju kartony do pakowania często zgłaszają także klienci prywatni. Sprzedaż używanych przedmiotów, przesyłka rzeczy do rodziny, wysyłka urządzenia do naprawy w okresie gwarancyjnym – okoliczności zmuszające do poszukiwania pudełka wysyłkowego są różne, ale jedno jest pewne – w takim przypadku również warto zainteresować się ofertą Kartony.eu.

Pudelka wysyłkowe w ofercie Kartony.eu

Co przekonuje do skorzystania z oferty Kartony.eu?

  • Duża różnorodność – kartony wysyłkowe płaskie, duże kartony do pakowania, kartony-tuby, fasonowe, klapowe, z automatycznym dnem, z gotowym nadrukiem – przeglądając ofertę Kartony.eu zdecydowanie nie można narzekać na mały wybór.
  • Z myślą o biznesie – pudełka wysyłkowe pozwalające na błyskawiczne pakowanie, ułatwiające zwroty, wygodne w przechowywaniu, a do tego rabaty ilościowe i możliwość wykonania nadruku – nasza oferta dla biznesu jest naprawdę konkurencyjna.
  • Do przesyłek prywatnych – równie chętnie obsługujemy zamówienia nawet na pojedyncze sztuki danego opakowania wysyłkowego. Dla takich klientów także przygotowaliśmy atrakcyjne ceny i rabaty w przypadku zamówień powyżej 10 sztuk.
  • Jakość – podwójne dno, sztywne ścianki, wysokogramaturowa, kilkuwarstwowa tektura – nasze kartony wysyłkowe są idealnie przygotowane na wszystkie niesprzyjające okoliczności, które mogą przytrafić się po drodze do odbiorcy.
  • Nie tylko pudełka wysyłkowe – ale także taśmy klejące, przekładki tekturowe, pianki, wypełniacze – słowem – wszystko, co przydatne przy przygotowywaniu paczki. Zrób zakupy w Kartony.eu i miej z głowy odwiedzanie innych sklepów.
  • Bezpośrednia dostawa – będziemy u Ciebie tak szybko, jak to możliwe. Zamówienia na kartony wysyłkowe bez nadruku lub z gotowym nadrukiem realizowane są błyskawicznie, a samodzielna dostawa pozwala nam zapanować nad tym, aby dotarły bez uszczerbku na jakości.

Firmowe kartony do pakowania paczek

Potencjał reklamowy kartonów wysyłkowych został dostrzeżony już przez wiele firm. Zanim pudełko z towarem trafi w ręce adresata, przechodzi przez ręce wielu osób zaangażowanych w proces dostawy, co stwarza świetną okazję do budowania rozpoznawalności marki. Co więcej, solidne i praktyczne opakowanie wysyłkowe może zostać przez klienta wykorzystane jako karton do przechowywania różnych przedmiotów, a widoczne na nim logo Twojej firmy ma wtedy szansę zostać zauważone przez szereg innych osób. Zamiast inwestować w ulotki, które prędko lądują w koszu, zainwestuj w pudełka wysyłkowe z nadrukiem.

Chcesz zadać pytanie związane z ofertą kartonów wysyłkowych albo potrzebujesz doradztwa w wyborze produktu właściwego dla swoich potrzeb? Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość e-mail.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

- karton 150x150x150 mm 3w / 25 sztuk,

- karton 400x300x300mm 5w / 20 sztuk,

- karton 590x390x450mm 3w / 10 sztuk.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie