Aktywne filtry

Opakowania na wynos dla Twojej firmy

Działalność wielu firm gastronomicznych nie obędzie się bez opakowań na wynos. Cukiernie, pizzerie, firmy cateringowe i restauracje są więc podmiotami, które chętnie nawiązują z nami stałą współpracę. Jako producent i jednocześnie hurtownia opakowań gastronomicznych dostarczamy im wysokojakościowe kartony do pizzy i inne tekturowe pudełka gastronomiczne. Wierzymy, że dla klienta końcowego znaczenie ma nie tylko smak potraw, ale także estetyka ich zapakowania, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby nasze opakowania jednorazowe dla gastronomii jak najlepiej się prezentowały i budowały pozytywny wizerunek marki klienta.

Obsługujemy także klientów indywidualnych. Wiele opakowań dla gastronomii przydatnych jest bowiem również na potrzeby własne. Przewiezienie wypieków na rodzinną imprezę, deser w plenerze albo podarowanie komuś na drogę kawałka domowej pizzy – wszystko to staje się łatwiejsze, jeśli mamy pod ręką tekturowe opakowania gastronomiczne.

Opakowania jednorazowe dla gastronomii – dlaczego warto nas wybrać?

Dlaczego warto skorzystać z oferty naszej hurtowni opakowań gastronomicznych?

  • Jakość – aby danie zachęcało do konsumpcji, musi dotrzeć do klienta w nienaruszonym stanie. Wytrzymałe i odporne na zniekształcenia kartony są więc na wagę złota. Dbamy także o to, aby opakowania na pizzę miały specjalne otwory, które pozwalają na optymalną wentylację gorącego ciasta.
  • Estetyka – w przypadku jedzenia oprawa estetyczna jest praktycznie tak samo ważna jak smak. Karton jest pierwszym elementem, z którym styka się klient odbierający zamówione danie. Warto więc zadbać o to, aby opakowanie jednorazowe dla gastronomii robiło dobre wrażenie.
  • Nadruk – kartony dla gastronomii z umieszczonym nadrukiem mają ogromne znaczenie. Gdy jedzenie kusi wszystkich wokół swoim wyglądem, zapachem i smakiem, to właśnie nadruk nakierowuje na miejsce, skąd można go zamówić. Z przyjemnością wykonamy na zamówionych kartonach dowolny nadruk.
  • Wybór – znajdziesz u nas opakowania na pizzę o różnej wielkości, a także szereg tacek, które doskonale sprawdzą się na ciasta, babeczki, pączki, zapiekanki czy inne przysmaki. Posiadamy także kartony z uchwytem, w których z powodzeniem przetransportujesz żywność.
  • Dostawa – nie musisz fatygować się, aby odebrać zamówione opakowania dla gastronomii. Dowieziemy je do Ciebie naszym transportem, dzięki czemu masz pewność, że w drodze nie ulegną uszkodzeniu. Usługę dostawy świadczymy na terenie całej Polski.

Opakowania gastronomiczne z nadrukiem

Opakowania na wynos opatrzone firmowym logo to klasyka. Warto pójść o krok dalej i – przykładowo – umilić klientowi konsumpcję poprzez napis „Smacznego!”, umieszczony po wewnętrznej stronie kartonu na pizzę. Pomysłom na miłą niespodziankę nie ma końca, a z naszą hurtownią opakowań gastronomicznych wszystkie są możliwe do zrealizowania. Daj sobie szansę, aby zapaść w pamięć i wyróżnić się na tle konkurencji. Zapewniamy trwałe i estetyczne nadruki.

W przypadku zamawiania większej liczby opakowań gastronomicznych możesz liczyć na rabat. Wszystkie kartony są złożone, a zatem nie ma zmartwienia, że zabiorą wiele miejsca. Jeśli zastanawiasz się jakie opakowania do gastronomii będą odpowiednie dla Twojej firmy, zapraszamy do kontaktu.


Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:
- kartony fasonowy ozdobny 325x80x80mm z kijkiem
- karton fasonowy do butelek 380x100x100+wkładka 5w.
- karton na 6 win podwójny z wkładką 325x230x350mm.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie