Aktywne filtry

Folia bąbelkowa – gdzie kupić?

folią bąbelkową do czynienia miał chyba każdy z nas. W dzieciństwie niszczenie jej bąbelków zapewniało niemałą frajdę, a teraz doceniamy jej właściwości ochronne, przydatne w różnych okolicznościach. Jeśli zastanawiamy się, gdzie nabyć folię bąbelkową, poczta przychodzi nam zwykle na myśl jako pierwsze miejsce, ale dużo wygodniejszą opcją jest skorzystanie z naszej oferty. Jako producent folii bąbelkowej, zaproszenie do zakupów kierujemy zarówno do klientów biznesowych, jak i osób prywatnych, którym materiał tego typu często przydaje się podczas przeprowadzki czy podróży.

Ochrona przed zarysowaniem, zgnieceniem, wilgocią, wstrząsami to coś, w czym folia bąbelkowa od lat sprawdza się wyśmienicie. Możemy owinąć w nią np. porcelanę, szklanki, książkę, meble, urządzenia RTV i AGD, panele, dzieła sztuki, płyty winylowe i wiele innych delikatnych czy kruchych przedmiotów, aby następnie włożyć je do kartonu lub koperty, która ma być doręczona naszemu odbiorcy.

Folia pęcherzykowa – zalety

Dlaczego folia pęcherzykowa stała się tak popularna w zabezpieczaniu przedmiotów?

  • Mocna – aby rozedrzeć folię bąbelkową, trzeba naprawdę się postarać. To mocny materiał, złożony z trzech warstw. Jeśli zależy Ci na wyjątkowej wytrzymałości, wybierz model z dużymi bąblamiFolia bąbelkowa wzmacniana, o gramaturze 80 g/m2, również będzie wyjątkowo solidna.
  • Wygodna w użyciu – rozwiń fragment folii bąbelkowej i swobodnie owiń nią wysyłany przedmiot. Na koniec odetnij ją przy użyciu tradycyjnych nożyczek. Pakowanie przedmiotów w ten sposób zajmuje dosłownie chwilę, a sama folia, z racji swojej miękkości, łatwo dopasowuje się do kształtów przedmiotu.
  • Do wielokrotnego użytku – jeżeli folia nie uległa uszkodzeniu lub przebite zostały tylko pojedyncze bąbelki, z powodzeniem możemy użyć jej drugi raz. Folia pęcherzykowa jest z tego powodu lubiana przez odbiorców przesyłek, gdyż otrzymują materiał, który może im się przydać przy różnych okazjach, np. przy przeprowadzce.
  • Lekka – folia bąbelkowa do pakowania nadaje się jeszcze z jednego powodu – jest niezwykle lekka, przez nie zrobi większej różnicy w kosztach przesyłki. Z tego względu jest to materiał chętnie nabywany przez sklepy internetowe i hurtownie prowadzące sprzedaż wysyłkową.
  • Tańsza alternatywa – np. dla poduszek powietrznych. Folia pęcherzykowa w Kartony.eu ma przystępną cenę, a jeszcze bardziej opłacalne są duże zakupy. Kupując choćby kilka rolek, możesz zaoszczędzić kilkadziesiąt złotych.

Folia bąbelkowa do pakowania w ofercie Kartony.eu

W tej kategorii znajdziesz różne rodzaje folii bąbelkowej. Duże bąble, małe bąble, zróżnicowana szerokość i długość nawoju, dodatkowe wzmocnienie, a nawet innowacyjna, samoprzylepna folia bąbelkowa – wybór jest naprawdę bogaty. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem niewielkiego sklepu internetowego, czy prowadzisz prężnie działający zakład produkcyjny, u nas z pewnością dobierzesz model folii, który będzie odpowiadał potrzebom konkretnego produktu.

Wiele osób zastanawia się, jak folia bąbelkowa do pakowania powinna być używana. Otóż nie ma znaczenia czy bąbelki będą stykały się z owiniętym w nią przedmiotem, czy będą na zewnątrz – ważne jest jedynie, aby owinięcie było ciasne, a luźny koniec folii przyklejony za pomocą taśmy, dzięki czemu folia nie ulegnie rozwinięciu. W przypadku pytań do naszej oferty folii bąbelkowej prosimy o kontakt.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

- folia bąbelkowa 0,3 x100m,

- folia bąbelkowa. 1,0 m x 25m,

- folia bąbelkowa. 1,2m x 100m.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie