Aktywne filtry

Najlepsze opakowania dla e-commerce

Każdy, komu zdarzyło się robić zakupy online, doskonale zna ekscytację i radość, jaka towarzyszy otwieraniu paczki z zamówionym produktem. Karton e-commercema w tym wszystkim niebagatelne znaczenie. To rodzaj pierwszego wrażenia, jakie Twoja firma robi na kliencie. Jeśli chcesz wypaść dobrze, postaw na profesjonalne opakowania dla e-commerce.

Możesz nabyć je u nas. Zaufało nam już wiele sklepów internetowych. Opakowania, jakie im zapewniamy, to produkty najwyższej jakości, budujące pozytywny wizerunek marki i zapewniające bezpieczną podróż każdemu, nawet najbardziej wymagającemu produktowi. Solidne kartony dla e-commerceuchronią Cię od wielu nieprzyjemnych sytuacji związanych z uszkodzeniem zawartości przesyłki podczas transportu.

Sendboxy i inne kartony – dlaczego warto zakupić je u nas?

Z naszej oferty korzysta wielu klientów biznesowych. Dlaczego?

  • Szeroki wybór – oferujemy sendboxy o różnych wymiarach, spośród których z łatwością dopasujesz odpowiedni dla swojego produktu. Posiadamy także kartony fasonowe i klapowe o wymiarach, które doskonale mieszczą się w poszczególnych gabarytach skrytek paczkomatowych.
  • Wysoka jakość karton e-commerce to wizytówka Twojej firmy. Profesjonalizm wyraża się przede wszystkim w estetyce i wytrzymałości kartonu. Stawiamy na uniwersalną kolorystykę i solidną strukturę. Kilkuwarstwowa tektura o dobrej gramaturze skutecznie zabezpieczy zawartość przesyłki.
  • Łatwe zwroty – opakowania dla sklepów internetowych coraz częściej, oprócz pełnienia funkcji opakowań wysyłkowych, pełnią też funkcję opakowań zwrotnych. Wszystko dzięki modelom z podwójnym paskiem klejowym. Klienci bardzo cenią wygodę, jaką zapewnia to rozwiązanie.
  • Nadrukopakowania dla e-commercemogą być świetnym nośnikiem reklamy Twojej firmy. Aby otrzymać sendbox z nadrukiem wystarczy jedynie przesłać nam projekt nadruku. Wyprodukowanie i dostawa takich kartonów zwykle zajmuje nam zaledwie kilka dni roboczych.
  • Kompleksowa oferta – przy prowadzeniu sklepu internetowego, kartony zwykle są tylko jedną z kilku rzeczy, jakich potrzebujemy do pakowania paczek. U nas nabędziesz wszystko za jednym zamówieniem. Oferujemy folie, taśmy do pakowania i wypełniacze, dzięki którym zabezpieczysz zawartość przesyłki.
  • Dostawa – wiemy, że w biznesie masz na głowie wiele spraw, dlatego sprawę dotyczącą kartonów e-commerce bierzemy na siebie od początku do końca. Nie musisz przyjeżdżać do nas po odbiór – zapewniamy dostawę zamówienia w dowolne miejsce na terenie Polski.

Opakowania – sklep internetowy

Firmowe logo i nazwa firmy jako nadruk na kartonie e-commerce to absolutna klasyka. Wiele firm idzie o krok dalej, projektując sendboxy z nadrukiem skierowanym wprost do klienta. To hasła w rodzaju „Dziękujemy za zakup” albo „Życzymy miłego użytkowania”, najczęściej umieszczone na wewnętrznej ściance kartonu, a więc widoczne dopiero podczas rozpakowywania. Spraw swoim klientom miłą niespodziankę zamawiając u nas tego typu kartony dla e-commerce.

W działalności sklepów internetowych opakowania rozchodzą się w mgnieniu oka. Z tego względu zachęcamy do składania większych zamówień, tym bardziej, że cena jednostkowa kartonu ulega wtedy obniżeniu. Nie trzeba obawiać się o możliwości przechowywania dużych zapasów – sendboxy posiadają automatyczne dno, a więc po złożeniu nie zajmują wiele miejsca. Służymy pomocą w doborze odpowiedniego kartonu.


Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:
- karton 150x150x150 mm 3w / 25 sztuk
- karton 400x350x250mm 3w / 20 sztuk
- karton 500x300x300mm 3w / 20 sztuk

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie