Aktywne filtry

Kartony.eu – producent tektury falistej

Tektura w arkuszach ma bardzo szerokie zastosowanie. Spotykamy ją w hurtowniach, magazynach i wielu firmach zajmujących się sprzedażą wysyłkową, zwłaszcza takich artykułów jak elementy mebli, lustra czy panele podłogowe. Tektura falista w arkuszach pełni wtedy rolę przekładki, która zabezpiecza powierzchnię przedmiotów przed wzajemnym porysowaniem. Producenci tektury dwuwarstwowej, a więc nieco cieńszej, rekomendują także wykorzystanie jej do owinięcia przedmiotów umieszczanych razem w przesyłce, np. rur.

Tektura falista trzywarstwowa może być też swoistym zabezpieczeniem antypoślizgowym i przeciwwstrząsowym stosowanym przy przewozie towarów. W gospodarstwach domowych przyda się podczas prac remontowych, przy których konieczna jest ochrona podłogi przed zabrudzeniami i zniszczeniem. Wiele osób docenia też jej właściwości związane z izolacją termiczną i akustyczną, układając ją pomiędzy betonową wylewką a panelami podłogowymi.

Tektura – arkusze w naszej ofercie

Jako producent tektury falistej polecamy wybór arkuszy tektury dostępnych w naszej ofercie z kilku względów:

  • Brak konieczności cięcia – przy użytkowaniu tektury w arkuszach nie musisz mieć przy sobie nożyczek, bez których nie obejdzie się użytkowanie tektury w formie rolki. Ważne jest jedynie dobranie odpowiedniej wielkości arkuszy.
  • Możliwość zmniejszenia wymiarów – tektura w arkuszach nie wymaga cięcia, ale w razie potrzeby zawsze można ją przyciąć, by uzyskać mniejsze arkusze. W tym celu, aby uniknąć postrzępienia krawędzi, najlepiej posłużyć się nożykiem do kartonów.
  • Do różnych celów – mnogość zastosowań tektury falistej w arkuszach nawet klientów prywatnych zachęca do zakupienia jej z lekkim zapasem, który może przydać się w najmniej spodziewanym momencie w przyszłości.
  • Nadruk – na prośbę Klienta mamy możliwość wyprodukowania pięcio- lub trzywarstwowej tektury falistej w arkuszach z dowolnym nadrukiem. Opracowanie projektu graficznego leży jednak w gestii zamawiającego.
  • Bezpieczna dostawa – bo realizowana przez nas samych! Tektura w arkuszach powinna być wyjątkowo chroniona na czas transportu, dlatego unikamy jej pakowania i wysyłania kurierem. Dojeżdżamy do Klientów w całej Polsce.
  • Rabaty – tekturę w arkuszach kupisz u nas już od 1 sztuki, ale namawiamy do większych zakupów z racji przysługujących wówczas zniżek. Arkusze bez problemu mogą być przechowywane nawet przez kilka lat, bez utraty na jakości, o ile tylko umieścisz je w ciepłym i suchym miejscu.

Tektura w arkuszach czy w rolce?

Producenci tektury falistej zwykle oferują do wyboru tekturę w arkuszach i w rolce. Trzeba wiedzieć, że pierwsza z wymienionych zawsze będzie złożona z większej liczby warstw, niż druga. Wynika to z prostej przyczyny – grubą, sztywną tekturę trudno byłoby nawinąć na rolkę, a samo zgięcie uszkadzałoby jej strukturę. Tekturę falistą w arkuszach nabywamy więc z przeznaczeniem do prac wymagających bardzo sztywnych, solidnych fragmentów tektury. Pamiętajmy też, że arkusze tektury litej i falistej to nie to samo. Pierwsze będą charakteryzowały się gładszą powierzchnią i będą miały nieco inne przeznaczenie.

Przed zakupem potrzebujesz porozmawiać z naszym pracownikiem? Zadzwoń lub napisz na nasz adres e-mail, a z przyjemnością udzielimy odpowiedzi na Twoje zapytanie.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

- arkusz tektury 1000x700mm mikrofala a 1,

- arkusz tektury 3w 1200x800mm b355g,

- arkusz tektury 5w 1200x800mm 5 bc 710a1.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie