Aktywne filtry

Idealny wypełniacz do prezentów

Ekskluzywne produkty potrzebują równie ekskluzywnej formy ich zapakowania. W tym od lat niezastąpiona jest dekoracyjna wełna drzewna. Doskonale sprawdza się jako wkład do kartonu z butelką wina, porcelaną, wazonem, ale także jako ozdobny wypełniacz do paczek, boxów prezentowych, koszy upominkowych czy skrzyń ze świeżymi owocami. Możemy także spotkać ją na wielu zdjęciach reklamowych produktów, gdyż świetnie nadaje się do ich wyeksponowania. Mowa tutaj na przykład o naturalnych kosmetykach, herbatach, świecach czy też ręcznych ozdobach.

Wielu klientów robi z wełny drzewnej wypełniacz dla delikatnych przedmiotów umieszczonych w przydużym pudełku. Dzięki temu są one unieruchomione, a do tego mają zapewnioną amortyzację przed wstrząsami podczas przewożenia. Wełna drzewna dostępna w naszej ofercie to paski z drewna świerkowego o szerokości 3,5 mm, grubości 0,01 mm i zróżnicowanej długości, sięgającej nawet 50 cm. W zależności od gatunku drzewa, wełna drzewna może przybierać różne kolory, co czyni ją jeszcze ciekawszym wypełniaczem do prezentów.

Wełna drzewna – gdzie kupić? W Kartony.eu!

Jaka jest wełna drzewna?

  • Funkcjonalna – dekoracyjna wełna drzewna doskonale podkreśli wyjątkowość każdego produktu lub upominku, ale może pełnić także funkcję zabezpieczającą i amortyzującą na czas jego transportu w kartonie.
  • Wydajna – szacuje się, że 30 litrów dekoracyjnej wełny drzewnej wystarcza do wypełnienia około 50 kartonów z winem. Jeśli zależy Ci na jeszcze lepszej wydajności, polecamy zainteresowanie się naszą ofertą EkoLoków.
  • Ozdobna – bogate walory estetyczne wełny drzewnej nie podlegają dyskusji. Każdy produkt nabiera przy niej jeszcze bardziej eleganckiego charakteru. Z tego powodu jest ona jednym z najchętniej wybieranych wypełniaczy do prezentów.
  • Ekologiczna – wełna drzewna to wypełniacz w pełni biodegradowalny, a więc przyjazny dla środowiska. Stworzony jest z całkowicie naturalnych materiałów – różnych gatunków drzew – i nie zawiera żadnych sztucznych dodatków.
  • Niepyląca – aby uniknąć alergii i problemów z płucami warto wybierać ozdobne wypełniacze do paczek, które nie pylą się podczas ich układania w kartonie. Wełna drzewna to jeden z materiałów najbezpieczniejszych dla naszego zdrowia.
  • Tania – a może być jeszcze tańsza, jeśli zakupisz ją w większej ilości! Zapoznaj się z naszymi zasadami udzielania upustów ilościowych i zrób zakupy, po których w portfelu zostanie Ci nawet kilkaset złotych więcej.

Ozdobne wypełniacze do paczek firmowych

W czasach, w których kładzie się tak duży nacisk na ekologię, warto sięgać po ekologiczne wypełniacze. Wełna drzewna jest jednym z nich i bywa ciekawą alternatywą na przykład dla popularnej folii bąbelkowej. Jeśli prowadzisz firmę handlującą delikatnymi przedmiotami, a swoje działania z zakresu Public Relations chcesz oprzeć na ekologii, przemyśl stosowanie tego typu ekologicznych i jednocześnie ozdobnych wypełniaczy do paczek. Nie musisz obawiać się o to, że wełna drzewna znacznie zwiększy ciężar przesyłki ani że porysuje powierzchnię przedmiotów. 

Gdzie kupić wełnę drzewną? Tylko w Kartony.eu! Prowadzimy zarówno sprzedaż detaliczną, jak i hurtową. Zamówienia wysyłane są w ciągu maksymalnie 48 godzin od ich przyjęcia. W razie pytań skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub e-mailową.

Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:

- wełna drzewna wypełniacz naturalny 30 litrów

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie