Aktywne filtry

Wysyłka opon kurierem wcale nie musi być kłopotliwa

Wiele osób zastanawia się jak zapakować oponę do wysyłki. Kartony raczej nie są tym, co przychodzi wtedy na myśl. Błędnie zakładamy, że nie są one wystarczająco mocne, aby zapewnić bezpieczny transport tak ciężkich i dużych elementów. Tymczasem karton na koła samochodowe to najlepsze, co możemy wymyślić. Oprócz tego, że zapewniamy im w ten sposób solidną ochronę i amortyzację, to obniżamy także koszty wysyłki opon kurierem. Dlaczego?

Niezapakowana opona czy felga, zgodnie z zasadami obowiązującymi w firmach kurierskich, kwalifikowana jest jako przesyłka niestandardowa. Jeśli użyjemy karton na opony lub felgi, paczka będzie miała regularny kształt, przez co zostanie potraktowana jak zwykła przesyłka, a jej koszt będzie nawet o kilkadziesiąt złotych niższy. Jak zapakować oponę do wysyłki? Najlepiej z wykorzystaniem naszych kartonów. Jesteśmy w czołówce firm dostarczających najsolidniejsze kartony na felgi i opony.

Transport opon – dlaczego warto wybrać do tego nasze kartony do opon?

Prowadzimy stałą współpracę z przedsiębiorstwami i hurtowniami mającymi w swojej ofercie opony lub felgi. Obsługujemy także klientów prywatnych. Dlaczego nasze kartony na felgi lub opony cieszą się tak dużym zainteresowaniem?

  • Solidna struktura – 5-warstwowa tektura o wzmocnionej strukturze i wysokiej wartości gramaturze to gwarancja, że karton na felgi będzie doskonale odporny na uszkodzenia, wgniecenia czy pęknięcie dna.
  • Różne wielkości – w naszych kartonach na opony z powodzeniem przetransportujesz wszystkie opony o popularnych rozmiarach, czyli o szerokości 155-315 mm, a także felgi o najbardziej typowych średnicach – 15-20 cali.
  • Możliwość nadruku – jeśli chcesz wykorzystywać kartony na felgi lub opony w ramach prowadzonej działalności, warto opatrzyć je logotypem. Nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy na zamówionych opakowaniach wykonali nadruki.
  • Dodatkowe akcesoria – przy pakowaniu opon lub felg w nasze kartony klapowe na pewno będzie potrzebna Ci taśma klejąca. Możesz nabyć ją w naszym sklepie wraz z innymi akcesoriami – w ramach jednego zamówienia.
  • Dostawa – niezależnie od zamówionej liczby pudełek do transportu opon lub felg, dostarczymy je do Ciebie osobiście w ciągu kilku dni po otrzymaniu zamówienia. Prowadzimy dostawy na terenie całego kraju.

Kartony na felgi z nadrukiem

Prowadząc biznes, warto wykorzystać każdą okazję do reklamy. Stwarzają ją również kartony na felgi albo opony. Możesz umieścić na nich firmowe logo, aby Twoja marka stała się bardziej rozpoznawalna. To dobry pomysł zwłaszcza dlatego, że żywotność tego typu kartonów zwykle nie kończy się po wysyłce opon kurierem i odebraniu paczki. Klienci często doceniają ich solidność oraz pojemność i postanawiają zrobić sobie z nich użytek, np. przy przeprowadzce czy przechowywaniu różnych przedmiotów. Nadruk na karton na felgi lub opony może także informować o rozmiarze znajdujących się wewnątrz produktów, co znacznie ułatwi sprzedaż i zapobiegnie pomyłkom przy realizowaniu zamówień.

Na klientów składających większe zamówienia czekają atrakcyjne rabaty. Nie musisz martwić się o przestrzeń na przechowywanie dużej liczby pudełek, gdyż otrzymasz je w złożonej postaci. Masz pytania dotyczące pakowania opon albo felg w nasze kartony? Chętnie na nie odpowiemy! Zapraszamy do kontaktu e-mailowego lub telefonicznego.Sprawdź polecane przez nas produkty z tej kategorii:
- karton 200x150x100 mm 3w / 25 sztuk
- karton 1400x600x600 5w (1380x580x580)
- karton 800x600x600mm 5w (780x580x580)

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie