Kartony na ciasto

Brak wyników wyszukiwania

Spróbuj ponownie

Estetyczne opakowania cukiernicze

Cukiernia, piekarnia, ciastkarnia, pączkarnia – wszystkie tego typu obiekty łączy jedno – potrzeba posiadania solidnych i estetycznych opakowań cukierniczych. Jesteśmy po to, by spełniać tę potrzebę. Od lat współpracujemy z wieloma przedsiębiorcami z całej Polski, dostarczając im kartony cukiernicze, w których i tak kuszące już wypieki prezentują się jeszcze bardziej apetycznie. Postaw na sprawdzonego dostawcę, z którym Twój biznes ma szansę rozkwitnąć i stać się symbolem marki dopracowanej w każdym calu.

Niezależnie od tego, czy poszukujesz pudełek cukierniczych, w których wygodnie i gustownie przechowasz słodkości w sklepowej witrynie, czy pudełek, w których Twoi klienci będą mieli możliwość bezpiecznie przetransportować zakupione pyszności do miejsca konsumpcji, u nas znajdziesz odpowiednie produkty. Z naszej oferty opakowań na ciasta korzysta także wielu klientów prywatnych, którzy nabywają je na własny użytek.

Pudełka na ciasta – dlaczego warto zamówić je u nas?

Jesteśmy jednym z najchętniej wybieranych dostawców opakowań na ciasta. Poznaj zalety naszych produktów:

  • Skuteczna ochrona – złożone z kilku warstw wysokogramaturowej tektury, sztywne pudełka na ciasta są doskonałym zabezpieczeniem delikatnych wypieków przed pokruszeniem, zgnieceniem czy rozwarstwieniem.
  • Estetyka – białe, starannie wykonane kartony na ciastka, opatrzone dowolnym nadrukiem lub bez nadruku i wyścielone folią albo ozdobnym papierem do żywności, będą doskonale prezentowały się na tle kolorowych wypieków.
  • Praktyczność – tacki służące jako pudełka na ciastka mają uchwyty, co umożliwia ich łatwe przenoszenie. Nic nie stoi też na przeszkodzie, aby je piętrzyć, gdyż przemyślane wycięcia po bokach zapewniają optymalną wentylację.
  • Możliwość wykonania nadruku – jeśli chcesz, aby klientom zapadł w pamięć nie tylko smak tworzonych przez Ciebie słodkości, ale i nazwa firmy, nadruk na pudełkach cukierniczych jest koniecznością. Chętnie go wykonamy.
  • Szeroki wybór – w zależności od rodzaju, wielkości i specyfiki wypieku, u nas możesz dobrać odpowiedni karton cukierniczy. Wszystkie zbudowane są z tektury nadającej się do bezpośredniego kontaktu z żywnością.
  • Szybka dostawa – zamówione pudełka na ciastka czy inne opakowania cukiernicze otrzymasz wprost pod wskazany adres. Dostawa realizowana jest zwykle w ciągu kilku dni roboczych i obejmuje wszystkie miejscowości na terenie Polski.

Pudełka na ciastka z nadrukiem

Nadruk na opakowaniu cukierniczym nie zawsze musi sprowadzać się jedynie do logo czy nazwy firmy. To doskonała okazja do podziękowania za zakup i złożenia życzeń, by trafił on w gusta smakowe odbiorców. W okresie świątecznym wiele firm stawia na nadruki z motywem nawiązującym do elementów jednoznacznie kojarzonych z tym czasem. Pudełka na ciastka lub ciasta z trwałym i estetycznym nadrukiem są także świetną reklamą.

W biznesach gastronomicznych pudełka cukiernicze rozchodzą się niczym świeże bułeczki, a zatem dobrze jest zamówić jednorazowo hurtową ilość, tym bardziej, że im większe zamówienie zrobisz, tym większy rabat otrzymasz. Kartony zostaną do Ciebie dostarczone w formie złożonej, a więc ich przechowywanie nie będzie kłopotliwe. Masz pytania lub potrzebujesz porady jakie kartony cukiernicze wybrać? Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

rozwiń więcej >
Zgoda na pliki cookie